Každá holka se může stát popelkou. Své o tom ví Meghan, vévodkyně ze Sussexu

Meghan byla průměrná herečka pocházející z obyčejné rodiny. Posledních pár let prožívá pohádkový vztah se svým Harrym, vévodou ze Sussexu, ale vždycky tomu tak nebylo a její první manželství mělo k pohádce také velmi daleko. Nyní si svůj královský sen trochu upravila a od královské rodiny se i se svým mužem odstěhovala.

Meghan pochází z průměrné americké rodiny

Narodila se v Los Angeles černošské matce a bílému otci. Byla to průměrná americká rodina, ale i tak měla možnost studovat na soukromých školách a vystudovat divadelní akademii. Po škole se snažila uchytit jako herečka, ale pořádné role nepřicházeli a až o mnoho let později excelovala v seriálu Kravaťáci. Mezitím pracovala na velvyslanectví, nebo jako kaligrafka.

Popelkou až na druhý pokus

Meghan, vévodkyně ze Susssexu si však zažila pohádku šťastného manželství až na druhý pokus. První manželství prožila s producentem Trevorem Engelsonem. Po devítiletém manželství následoval rozvod. Některé zdroje uvádějí, že jsou přátelé, jiné naopak píšou o tom, jak se ti dva nenávidí. Kde je pravda však nikdo netuší.

Život na zámku asi také nebyl ten pravý

Teď však prožívá pohádku v pravém slova smyslu. S Harrym ji seznámila jejich společná kamarádka a byla to láska na první pohled. Svatba, kterou sledoval celý svět, na sebe nenechala dlouho čekat. Bohužel Meghan, která se musela vzdát svého původního života, až tak šťastná asi nebyla, a proto se manželská dvojce odtrhla od královské rodiny a začala žít vlastní život v Kanadě.

Největší radost z toho bude nejspíš mít královské služebnictvo, protože péče o vévodkyni Meghan byla složitá a díky její náladovosti velmi náročná.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT