Hilary Duff je snad poslední celebrita na světě, která si barví vlasy sama doma. Jsou její modré vlasy paruka?

Hilary Duff je prostě svá a dělá si, co chce. Tentokrát se rozhodla pro radikální změnu a zpříjemnila si dny v karanténě jasně modrou barvou na svých vlasech. Okamžitě se s tím také pochlubila na Instagramu. Někteří však nevěří tomu, že to vážně udělala a myslí si, že to je jen barevná paruka.

Překvapila své fanoušky na Instagramu

Hilary Duff, přestože kadeřníci nedoporučují, barvit si takto vlasy doma svépomocí, si přebarvila sama své vlasy na modro. A nutno podotknout, že to byla dobrá volba. Hilary tuto přeměnu zvládla sama doma. Na Instagramu se poté pochlubila zářivě jasnou modrou kšticí a k příspěvku pouze dodala slovo „ano“ a emoji s pokrčenými rameny. Zbytek nechala na svých fanoušcích, ať si o jejím novém účesu udělají sami svůj názor. Jenže. Opravdu to je barva?

Je to skutečnost, nebo jen paruka?

Její fanoušci si opravdu začali tvořit vlastní názory a nejsou schopní se dohodnout, zda tyto vlasy, které teď Hilary má, jsou opravdu její vlastní, a ona se tak pustila do odvážného kousku, nebo je to jen dobře udělaná paruka. Na Instagramu se proto zrodila zajímavá diskuze. Jediné, na čem se její publikum shodlo, je, že modrá barva herečce opravdu moc sluší a vypadá v ní naprosto dokonale.

Modrou barvu pochválila také její stylistka

Stylistka této známé herečky, Nikki Lee, ze salónu Nine Zero One, která se proslavila svou tvrdou prací, se také vyjádřila. Její novou image rozhodně schvaluje. Možná jí jen trochu vadí, že s tím Hilary nepočkala na ni a pustila se do toho sama, bez cizí pomoci. Stále však zůstává otázka. Jsou to opravdu vlasy Hilary Duff, nebo je celá fotka jen na oko a herečka má na ní pouze modrou paruku? Co myslíte vy?

Ať už to je tak, nebo onak, pochvalme Hilary Duff za její odvahu. Málokdo má kuráž na tak odvážnou barvu vlasů, jak ona.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu