Bílé tenisky ať hrají prim! Inspirujte se letními outfity s bílými teniskami

Přidat na Seznam.cz

Přemýšlíte každý den dlouho nad tím, co si obléknete? Takové přemýšlení vám jen zabírá spoustu času, raději načerpejte inspiraci. Pro inspiraci nemusíte chodit daleko, přinášíme vám tipy na outfity, u nichž hrají prim bílé tenisky. Pokud se zajímáte o módu, pak víte, že bílé tenisky jsou hitem, a to nejen letošního léta, ale také hitem letošního roku. I když hrozí, že se brzy zašpiní, stejně bílé tenisky to nejlepší, co si na své nohy můžete během léta nazout. Sice mnozí lidé raději sáhnou po otevřených botách, v nichž se nohy nepotí a v nichž není horko, bílé tenisky jsou ale trendem. Pro styl a krásu se musí trpět, říká se.

Pokud doma zatím nemáte bílé tenisky, rychle to napravte. Takové bílé tenisky koupíte v obchodech i za pár stovek, nemusíte se bát, že se bude jednat o drahou záležitost. Pokud je ale máte, nechte se několika letními outfity jen inspirovat.


Tenisky a cyklistické šortky

Spojit dva trendy, to nikdy není na škodu. Spojte proto bílé tenisky s aktuálně velice stylovými cyklistickými šortkami. Cyklistické šortky, které známe jako upnuté delší kraťasy na kolo, se dnes nosí i ve chvílích, kdy zrovna na kole nejedeme. Je to zkrátka aktuální hit. Bílé tenisky a cyklistické šortky však musí být jedinými sportovními kousky v outfitu. K tomu přidejte volnou, oversized košili (ideálně bílou), větší business kabelku a elegantní hodinky, přidat můžete také klobouk, který je označován za nestárnoucí a stále moderní kousek.

Tenisky a šaty pod kolena

Minišaty se už nenosí. Nyní jsou moderní hlavně šaty, které svou délkou sahají až pod kolena. Pokud navíc mají šaty květinový motiv, pak jsou to ty pravé, s nimiž oslníte každého člověka na světě. K takovým delším šatům nemusíte nosit jenom vysoké boty, nebojte se bílých tenisek. Outfit pak doplňte batůžkem, kruhovými náušnicemi, které nedávno ohlásily svůj velký comeback, a můžete vyrazit do ulic.

Autor: Lenka S.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.