Zpověď tří kluků, kteří ti prozradí, co mají na holkách rádi, a co ne

Možná se někdy snažíš přetvařovat nebo se dělat lepší před tvým vyvoleným, proto jsme se zeptali pár kluků, jak to vlastně je a co se jim ve skutečnosti na holkách líbí. Také prozradili, které vlastnosti je vysloveně odrazují a s kým by na rande nešli. Přečti si jejich vyznání a zjisti, zda neděláš stejnou chybu.

Tomáš nesnáší nudu

Tomáš (18): Holka, kterou pozvu na rande, by měla být určitě vtipná a energická. Musí se umět bavit. Nemám rád nudu. Pokud je zakřiknutá a čeká, že celý rozhovor mezi námi povedu jen já, vím jistě, že sám s ní rozhodně nikam nepůjdu. Co se vzhledu týče, nemám vyhraněný vkus a je mi jedno, jestli je blondýna nebo bruneta, ale hlavně musí být přirozená. Chci se pak líbat s holkou, ne s jejím líčením.

Sebastián nehledá paní dokonalou

Sebastián (18): Nesnáším holky, které se přetvařují a hlavně předvádějí. Jsou namyšlené a myslí si, že se jí budu doprošovat. Chci někoho sympatického, kdo se často směje a bude prostě v pohodě. Na co mi je holka, co se přede mnou bude předvádět a hrát si na paní dokonalou, když stejně jednoho dne přijdu na to, jaká je a rozejdeme se. Nepotřebuji nikoho krásného, ale pohodového.

Vojta miluje svobodu

Vojta (17): Nesnáším lež a stíhačky. Chtěl bych někoho, kdo mi řekne na rovinu, jak to je a nevykrucuje se. Také mi vadí, když mě holka neustále kontroluje, kde a s kým jsem a má pocit, že mě může ovládat. Mám rád svou svobodu. Také by se neměla vrtat v mojí minulosti a předhazovat mi mé bývalé přítelkyně. Já jí taky nebudu vyčítat s kým chodila přede mnou. To se prostě nedělá.

Tihle kluci ti teď dali několik rad, co opravdu nedělat. Chtějí pohodovou holku. Takovou, co si na nic nehraje, a hlavně je sama sebou.

Autor: Lenka Svobodová
Tagy: ,
ZAVŘÍT