Zima končí, schovej pomalu zimní boty do skříně a vytáhni opět své oblíbené tenisky nebo boty na podpatku

Přechod ze zimy do jara nebývá příjemný. Rána jsou chladná, ale přes den, když vyleze sluníčko, už to není na zimní boty s kožíškem. Ty se však ráda parádíš a teplých bot, které ti neladí k sukním, už máš plné zuby. Díky tomu, že letošní zima je teplá a vlastně ani pořádně nepřišla, je čas užít si opět tvé oblíbené jarní boty.

Tenisky se hodí prakticky ke všemu

Za nejpohodlnější a nejvíce univerzální boty lze považovat tenisky. Určitě i ty je máš doma ve všech barvách a ráda je střídáš, aby se ti hodily k outfitu. Spáruj je s legínami, svetrem a teplýma ponožkami a můžeš v nich vyrazit do ulic už teď v tak proměnlivém počasí. Výhodou tenisek je, že se dají nosit i k šatům, takže pokud se chystáš na párty nebo do kina, klidně si vezmi i tuto možnost na sebe.

Boty na podpatku budou vždy elegantní

Boty na podpatku nesmí chybět v žádném botníku mladé dívky. V zimě, kdy bývá náledí, sis je sice moc neužila, protože nikdo nechce uklouznout a zlomit si nohu, teď je však už na čase, je znovu začít používat. Boty na podpatku jsou skoro tak univerzální, jako tenisky.  Možná se moc nehodí k legínám, za o k šatům a kalhotám padnou perfektně. Budeš vypadat elegantně a víc dospěle.

Nezapomeň na baleríny

Nejsou úplně běžné při přechodu zimy do jara, ale měj je už připravené. Tohle roční období bývá nečekané. Jeden den budou 3 stupně, ale když se druhý den ráno probudíš, může být stupňů například třináct, a to už se baleríny hlásí o slovo. Obleč si sukni, vysoké ponožky a baleríny. Toto je ideální kombinace, která ti bude slušet a zároveň díky ponožkám ti nebude zima.

Taky se už těšíš na výměnu zimních bot za jarní? Není na co čekat. Začni s přípravami, ať potom nejsi překvapená.

Autor: Tereza Pospíšilová
ZAVŘÍT