Žaneta (14): Nevím, kterého z kluků si vybrat. Oba jsou skvělí

Dříve jsem se o kluky moc nezajímala, ale v poslední době se mi líbí dokonce dva. Nevím, kterého z nich si mám vybrat. Jeden mi dal dokonce dárek a druhý o mne hezky mluví ve své partě. Stydím se a nevím, kterého mám raději.

Trapas! Dostala jsem dárek

Když jsem jednou šla o přestávce na záchod, přišla jsem pak ke své lavici a na ní byl malý zabalený dárek. Strašně jsem se styděla! Navíc mi spolužáci řekli, že to tam přišel dát jeden kluk ze třídy nad námi. Věděla jsem, že je to Jakub! Chodíme spolu na judo a je to bezva kámoš. V poslední době se ke mně choval ohromně mile a přestal dokonce šťourat do toho, že jsem poslední na světě, kdo nemá internet v mobilu. Bylo vidět, že se do mě zamiloval. Když jsem potom balíček otevřela, bylo v něm malé srdíčko, které mi vyrobil. Bylo to nádherné!

Tomáš to všechno viděl

Celý humbuk kolem mého dárku ale viděl i můj spolužák Tomáš, kterému se už nějakou dobu líbím. Kluci mi řekli, že když se převlékali na tělocvik, tak o mně pořád mluvil. Ve třídě se ale chová dost plaše a myslím si, že on by si netroufnul nějaké holce donést před celou třídou dárek. Podívala jsem se na něj a viděla jsem, že ho to mrzí, že mi jiný kluk něco daroval. Sledoval, jak budu reagovat. Raději jsem utekla na záchod, protože jsem se chtěla vyhnout dalšímu trapasu.

Tomáš je šoumen na hodinách angliny

S Tomášem spolu vždycky sedíme na angličtině. Tam se úplně promění. Angličtina mu odjakživa šla a doma ho baví sledovat různé seriály, takže zná milión hlášek. V angličtině pokaždé perlí. Někdy vyvede z míry i naši mladou učitelku, která těm slangovým výrazům nerozumí ani trochu, protože je až moc velká slušňačka a jako mamina už asi nemá čas, aby sledovala seriály jako my. Tomáš si hodiny vyloženě užívá a všechny baví svou parádní angličtinou. Na mne přitom háže okem a je vidět, že je do mě zamilovaný a chce, abych se bavila.

Neumím se rozhodnout

Zbytek dne je ale Tomáš dost plachý a moc si nevěří. Často ho přistihnu, jak na mě zamilovaně civí. Je to hrozně okaté, ale nechci to říkat holkám, aby to pak nevyzvonily a neudělaly mu trapas. Teď fakt nevím, co mám dělat.

Zkoušela jsem to pomocí testů na lásku

Večer před spaním jsem si dělala několik testů na internetu, abych poznala, který kluk je ten pravý. Pokaždé vyšla remíza. Jakub se o mě fakt snaží a kromě juda se spolu vídáme i cestou na autobus. Jezdí totiž na stejnou stranu města jako já. Tomáš má dobré srdce a i když je to introvert, který si moc nevěří, v angličtině se projevuje jeho talent a osobnost.

Oba kluci jsou skvělí a já nevím, který se mi líbí víc, jestli mám radši Jakubovy hnědé oči, nebo Tomášovy modré. Nechci nikomu z nich ublížit.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu