Věř, že mít staršího bráchu se vyplatí. Prozradíme ti, proč

Pokud máš staršího bratra, je to jistá výhoda před ostatními holkami.  A rozhodně jej ber jako přínos do života, i když dokáže být často otravný a zlobí tě. Rozšíří ti obzory a užiješ si s ním i spoustu legrace. Starší bratr má hlavně spoustu kamarádů, se kterými tě seznámí. Přečti si důvody, kdy ho rozhodně oceníš.

Vždycky se tě zastane

Už od malička v něm budeš mít osobního strážce. Bratr tě vždycky bude bránit před ostatními. Nenechá nikoho, aby tě bil. A proč? Toto je jen jeho privilegium. Jen vy dva navzájem si můžete občas vjet do vlasů, ale rozhodně nedovolí, aby to udělal nikdo jiný. Venku mezi ostatními to bude vždy takzvaný tvůj bodyguard a budeš se na něj moct spolehnout. Rozhodně budou chvíle, kdy budeš ráda, že ho máš.

Má spoustu kamarádů

Mít bratra je určitá výhoda před ostatními holkami, které se musí složitě seznamovat s kluky a často prožívat trapné chvíle. Ty budeš toho všeho ušetřena, protože tebe jednoduše seznámí bratr. Jeho kamarádi tě snadněji přijmou mezi sebe a budou se s tebou bavit. Bratr tě zapojí do debaty nebo tě s nimi vezme na výlet či párty. Tohle ti tvé kamarádky rozhodně budou závidět.

Na lumpárny nebudeš sama

Ve dvou se vždycky lépe vymýšlejí lumpárny a vymyslíte jich ještě více, pokud tvůj sourozenec bude opačného pohlaví. Výhodou je, že on je ten starší, a proto s největší pravděpodobností často padne vina na jeho hlavu, a rodiče tak potrestají jeho a ne tebe. Je toho ale mnohem více, co s ním zažiješ. Zocelí tě. Nikdy tě nebude brát jako křehkou holku, ale vždycky budeš jeho sestra a bude k tobě tvrdší.

Chybí ti sebejistota? Není tak těžké ji získat, poradíme ti, jak na to.

To, že máš staršího bratra, se snaž brát jako pozitivum a využij toho na maximum. Může tě toho spoustu naučit.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT