Vendula (16): Mám tři nápadníky a nevím, kterého si vybrat. Tak dlouho jsem si přála zamilovat se

Zatímco holky z naší party už dávno někoho měly, mně se pořád nedařilo žádného kluka najít. Tak moc jsem si přála lásku, až jsem nakonec sbalila hned tři moc fajn kluky. Všechny si nechat nemůžu, ale rozhodnout se jen pro jednoho taky neumím. Bojím se, že pokud se nerozhodnu včas, přijdu o všechny. Jsem totiž šíleně špatná lhářka.

Pomalu se do toho zamotávám, neumím lhát

Snila jsem o tom, že budu mít svou první lásku a bude to přesně jako v těch romantických filmech a knížkách, které mám tolik ráda. Tak dlouho jsem na svého prince čekala, až se mi podařilo najít rovnou tři najednou. Jednoho jsem potkala na koupališti, druhého o dva dny později v kině a třetí kluk je můj známý z letního tábora. Myslela jsem si, že si s každým jen jednou vyjdu a pak se rozhodnu, ale můj plán nevyšel. Líbí se mi všichni, a tak se s nimi na střídačku scházím. To ale dlouho nevydržím.

Chtějí se mnou totiž trávit všechen volný čas. Pomalu se zamotávám do svých výmluv. Nevím, jak dlouho to ještě udržím v tajnosti, protože vůbec neumím lhát.

Asi si hodím korunou

Na papírek jsem si sepsala něco jako seznam jejich pro a proti. To jsem viděla v nějakém filmu, a tak jsem to zkusila. Moje bilance je ale děsivá, vyšla mi remíza a srdcem se také řídit nedokážu. Zdá se, že to už je také příliš zmatené. Kamarádka si ze mne dělá legraci a říká, že bych si měla hodit korunou. Asi to nechám na náhodě, buď to některý pozná sám, nebo jim se mnou dojde trpělivost. Udělat si čas na tři kluky není žádná legrace.

Ať už se rozhodnu jakkoliv, vím, že dvěma z nich moc ublížím. Svou první lásku jsem si tedy představovala jinak.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu