Užij si den s kamarádkami bláznivým focením

Letos v létě se soustřeď na to, aby ses hlavně dobře bavila. Domluv se s kamarádkami a užijte si bláznivý den někde u vody nebo na zahradě. A věr tomu, nebo ne, venkovní prostory jsou ideální na focení. Budete zde mít dostatek prostoru a perfektní světlo. Přečti si tento návod, jak dosáhnout perfektních letních fotek.

Vezmi si ven zrcadlo

Zrcadlo je ideální prostředek, jak vytvořit naprosto dokonalou fotku. Nejvíc se ti bude hodit, když budeš chtít předvést své nové oblečení. V zrcadle se skvěle odráží světlo, a pokud jej položíš do trávy a na fotce bude tvůj odraz v zrcadle, které je obklopené zelení, bude to naprosto okouzlující snímek, jaký ti bude každý závidět. Navíc si s kamarádkami užiješ spoustu legrace a bláznivé zábavy, co hned tak nezažiješ.

Záleží nejen na oblečení, ale také na pozadí

Rozhodně je důležité, abys na fotkách vypadala co možná nejlépe. Proto oblečení vol opravdu důkladně. Vše na tobě musí ladit. Dokonalá fotografie chce však víc než jen to, jak skvěle jsi oblečená. Důležité je pozadí. Ať už ležíš v zelené trávě nebo sedíš na kraji jezera, vždy si zkus nejprve udělat jen zkušební snímek a zkontroluj, jak vypadá pozadí na tvé fotce a zda nenajdeš vhodnější místo, které vytvoří ještě zajímavější efekt.

Nepřehlédněte: Lída (17): Kamarádi mi dali do pití drogy. Měla jsem z toho problémy a nikdo se mě nezastal.

Další důležité rady, jak na skvělou fotografii

  • Nezapomínej na rekvizity – do fotografie zakomponuj například domácí mazlíčky, knihy, strom nebo pařez, který se ti bude líbit.
  • Vyzkoušej fotit vzhůru nohama.
  • Nezapomínej se usmívat – není nic krásnějšího na fotce, než je usměvavá a šťastná dívka. Pokud se budeš mračit, nikdy to nebude dokonalé.
  • Vyzkoušej fotografovat v různých denních dobách, protože pokaždé bude jiné světlo. Hraj si s osvětlením.

Tento den, který věnuješ s kamarádkami focení, není jen o fotografii samotné, ale také o tom, abyste se spolu dobře bavily, tak si to nezapomeň užít.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu