Už nejsi malá holka a toužíš po svých prvních tangách. Tady je pár rad, na co se při jejich koupi zaměřit

Když si kupuješ svá první tanga, je to velká věc. Nekupuj je však bez rozmyslu. Na trhu existuje několik typů takových kalhotek v různých materiálových provedeních. Tanga se skvěle hodí, pokud máš ráda legíny, nebo sukně. Nejde tak vidět lem kalhotek, který pod těsným oblečením nevypadá vůbec dobře.

Tanga jsou v několika možných provedeních

Na trhu jsou hned tři druhy takových kalhotek. Podívej se na jejich rozdělení.

  • Brazilské kalhotky – je to takový kříženec mezi normálními kalhotkami a tangy. Mají široký pás a předek, ale vzadu jsou mírně vykrojené.
  • Klasická tanga – mají vykrojený zadek a předek je širší. Je to nejběžnější druh těchto kalhotek.
  • Tanga g-string – toto jsou opravdu mini kalhotky. Často se zde setkáte vzadu pouze s velmi úzkým kusem látky. Zepředu bývá malý trojúhelník.

Na tanga si musíš zvyknout

Na tento, pro tebe nový druh kalhotek si musíš zvyknout. Ze začátku můžeš mít nepříjemný pocit, že se ti něco zařezává mezi půlky. Časem to však pomine a nebudeš ani vědět, že je máš na sobě. Po nějaké době budeš chtít nosit tanga pořád. S tím však opatrně. Tyto kalhotky by se neměly nosit každý den. Zlí jazykové tvrdí, že tanga můžou způsobovat zánět. Není to však tak úplně pravda. Všechno je také o tom, jakou máš hygienu a zda si kalhotky měníš každý den.

Tanga se vyrábějí v různých materiálech

Tanga se vyrábějí v mnoha barvách, materiálech, vzorech a často také s různými doplňky. Například na zadní stranu nebo pas se místo látky použijí perličky. S tímto však opatrně, jsou krásné, ale na běžné nošení velmi nepraktické. Tvé první tanga by měli být z bavlny. Tento materiál je prodyšný a velmi pohodlný. Až si na ně zvykneš, vyzkoušej třeba satén nebo krajky. Krajka však může být vidět pod oblečením, protože není hladká.

Vhodná doba na pořízení svých prvních tangáčů je individuální. Kup si je, až na to budeš připravená a sama je budeš chtít. Nikým se do toho nenechej nutit.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu