Úchvatné a krásné účesy, které zvládne každá z nás a to během pouhých pár minut – inspirujte se

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín GirlWorld.cz na hlavní stránku seznam.cz
účes (zdroj foto: freepik.com)

Už vás nebaví nosit stále jen rozpuštěné vlasy nebo obyčejný culík či drdol? Koho by ale bavilo stát každé ráno u zrcadla a vymýšlet složité účesy? Naštěstí ale existují i účesy, které zvládne každý a postačí vám na to jen pár minut.


Nejlepší je ležérní drdol

Drdoly jsou hodně oblíbené a stačí vám na to mít i polodlouhé vlasy, které se vejdou do culíku. Drdol je pohodlný a dá se nosit skutečně úplně kamkoliv. Místo klasického drdolu vyzkoušejte něco trošku jiného. Stačí, když si vlasy pořádně rozčešete a vyčešete do vysokého culíku. Vlasy ale negumičkujte, jen je všechny stočte. Vlasy držte stočené na konci a u hlavy je přichytněte druhou rukou. Obtočte je kolem dokola co nejpevněji a ruku od hlavy oddělejte. Konec vlasů pak už jen stačí přichytnout napevno sponkami nebo pinetkami. Nakonec povolte pár pramenů, aby účes vypadal ležérně a nebyl příliš uhlazený.

Korunka z vlasů jako pro princeznu

Zapletené vlasy vypadají skvěle, ale jen ty nejšikovnější si samy na sobě dokážou zaplést složitý rybí nebo francouzský cop. Obyčejný copánek ze tří pramenů ale jistě zvládnete. A navíc, když je nebudete dělat vzadu, kam si nevidíte – úspěch je zaručen. Jednoduše si na každém boku udělejte dva tenké copánky, které zatočíte dozadu hlavy, kde se ve středu střetnou a pak je vzadu na hlavě pevně připněte sponkami nebo svažte do gumičky. Vytvoříte si tak snadno a za pár minut skvělý romantický účes.

Jako Pipi Dlouhá punčocha

Klasický cop ze tří pramenů, kdy se jednotlivé prameny jen střídají je krásný a zvládne ho každý. Jen je škoda, že se na něj tak trochu zapomnělo. Upleťte si copánky hned dva a nebojte se, nebudete vypadat jako malá holka – právě naopak. Jediný trik je v tom, že většinou je zvykem copy co nejvíce utahovat. Tentokrát, ale neutahujte – právě naopak. Až vlasy uvážete do gumičky, jednotlivé oka lehce a jemně povytahujte. Účes bude působit nadýchanějším a tak trochu rebelským dojmem.

Hezky upravené vlasy budí velký dojem – a přitom je tak snadné vytvořit účes, se kterým stoprocentně zabodujete.

Autor: Katka P.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín GirlWorld.cz na hlavní stránku Seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat