Tři outfity, v nichž hrají prim šaty se špagetovými ramínky

Každá žena ví, jak těžké je si sestavit outfit, v němž se daný den bude cítit dobře a který bude zároveň podle posledních módních trendů. Někdy se před zrcadlem stráví i hodiny, které se však můžou věnovat něčemu naprosto jinému. V případě, že nechcete trávit před zrcadlem hromadu hodin, ale chcete vyrazit z domu do práce dříve, přinášíme vám tipy na tři letní outfity, které tvoří hlavně šaty se špagetovými ramínky, které jsou v současné době in.

Pokud bychom měli zmínit několik trendů, které budou pro letošní léto typické, zmínili bychom právě šaty se špagetovými ramínky, které jsou pohodlné, příjemné, hezky vypadají, navíc je obvykle zakoupíte v adekvátní délce, tedy v délce ke kolenům. Nejsou tedy ani příliš krátké, ale ani příliš dlouhé.

V případě, že už jste vlastníkem takových šatů, nechejte se inspirovat outfity, díky nimž se za vámi bude nejeden muž otáčet.

Vsaďte na kombinaci s teniskami

Nejste zastáncem nepohodlné obuvi, která sice hezky vypadá, ale nohy v ní trpí? Doporučujeme vám vsadit na kombinaci s teniskami. I šaty se špagetovými ramínky je možné zkombinovat s teniskami, ať už vypadají jakkoli honosně a jakkoli elegantně. Tenisky jako takové jsou pohodlnou obuví, v šatech nebude horko a batůžek, který si k tomu dáte na záda, budou všichni obdivovat.

Když chcete vytvořit elegantní look

V případě, že potřebujete vytvořit ryze elegantní outfit, doporučujeme sáhnout po šatech se špagetovými ramínky, sandálkami na tlustém podpatku, který není příliš vysoký, k tomu si vezměte svetřík na knoflíčky, jež je délkově jen do pasu, a menší kabelku do ruky, případně malou kabelku přes rameno. V takovém outfitu můžete vyrazit třeba do divadla, na svatbu nebo na oslavu kulatých narozenin.

S šaty na ples

Také lze šaty se špagetovými ramínky zkombinovat s lodičkami na vysokém podpatku, které jsou známé tím, že opticky zeštíhlují nohy ženy. K tomu psaníčko do ruky, jemný řetízek na krk a vysoce učesaný drdol – to je outfit na nejednu plesovou událost.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT