Tři inspirace na letní outfity k táboráku

Byli jste pozváni s partou přátel k táboráku nebo jste se rozhodli táborák uspořádat? Určitě i u ohně, kde se většinou zpívají písničky, opékají špekáčky a popíjí pivo, chcete zapůsobit. A jak jinak zapůsobit než tím, co budete mít na sobě. K táboráku se většinou volí pohodlnější kousky, ale to ještě neznamená, že se z pohodlných kousků nevytvoří stylové outfity, s nimiž oslníte. Pokud se zrovna k táboráku chystáte, poradíme vám, co si na sebe obléknout. Máme pro vás inspiraci na tři letní outfity, které se k táboráku naprosto hodí.

Outfit číslo 1

Kdo říká, že v teplácích nebudete působit stylově? K táboráku jsou tepláky jako dělané, jsou pohodlné, navíc nikde netáhnou. Zvolte třeba světle šedé tepláky, které doplníte o jednobarevné, hezky vypasované bílé tričko doplněné o jednoduchý řetízek s drobným kulatým přívěskem. K tomu si nezapomeňte vzít stylové bálé tenisky, ideálně nižší a nikoli plátěné. A jako ochranu před večerním chladem si vezměte károvanou košili nebo třeba jednobarevnou mikinu přes hlavu. Další alternativou je hezká džínová bundička.

Pokud chcete přidat něco výjimečného, můžete si vzít kšiltovku nebo moderní kruhové náušnice.

Outfit číslo 2

Jestliže si nechcete vzít tepláky, pak můžete sáhnout po roztrhaných džínech. Roztrhané džíny jsou skvělé, hezky vypadají třeba s tričkem s nápisem. K tomu volnou, džínovou delší bundu, pohodlné masivní a výrazné ugly sneakers (neboli také tátovy boty) a kšiltovku na hlavu, batoh na záda.

Outfit číslo 3

V outfitu číslo 3 budou hrát roli cyklistické kraťasy, které jsou mimochodem letošním hitem. Přidejte k nim dlouhou košili, přes kterou přetáhnete jednobarevnou mikinu přes hlavu, doplníte o jemný řetízek, na nohy obujete bílé tenisky a na záda dáte batoh. Vytvoříte tak další skvělý look k táboráku, ve kterém vám bude po celý večer dobře.

Pokud si nechcete vzít kraťasy, zvolte místo nich jednobarevné černé legíny.

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT