Tipy, na co v červnu do kina

Když venku nepřeje počasí, ale nemáte chuť trávit večer doma, můžete vyrazit třeba do kina. V kině neustále něco dávají, třeba si z hojného programu vyberete snímek, který se vám zalíbí. V současné době drtivá většina lidí nejde na snímek jen tak, aniž by si o něm něco dopředu nezjistila. Proto přinášíme několik aktuálně hrajících filmů, na které během června můžete zajít.

I když to doposud v kinech nebylo moc zábavné (našlo se jenom pár snímků, které stály za to, pokud tedy člověk není milovníkem Marvelu), nyní by se to mohlo změnit. V červnu do kin nastupuje řada zajímavých filmů, které mají potenciál stát se vaším oblíbeným filmovým snímkem. Na jaké filmy tedy můžete během června do kin zavítat?

Tipy, na co jít v červnu do kina

  • Rodiče na tahu – pokud jste milovníkem komedií, pak zamiřte na snímek Rodiče na tahu, kde hlavní roli ztvárnila populární herečka Salma Hayek a také herec Alec Baldwin. Pokud si chcete u filmu odpočinout a netoužíte po ničem namáhavém a těžkém na hlavu, pak je tento snímek pro vás jako dělaný.
  • Brankář – nová filmová biografie je venku a dobývá i česká kina. Zaujmout by mohla milovníky fotbalové historie či milovníky fotbalu obecně. Filmem se prolíná romantická linka, tudíž si na své přijdou také ženy, které fotbal moc nemusí, ale romantiku ano.
  • Yesterday – během června také do kin zavítá film Yesterday, který je atraktivní už podle traileru. Jedná se o film, který je považován za hotovou přehlídku beatlesácké muziky. Za tímto snímkem stojí Danny Boyle a také Richard Curtis, což nasvědčuje tomu, že se vůbec nemusí jednat o špatný snímek, ale že se naopak může jednat o trhák letošního roku.
  • Spitfire – máme tu také něco pro milovníky válečných filmů. Do kin totiž míří i snímek Spitfire, který je plný ikonických letadel. Vypadá to na velice lákavý a traktivní film!
Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT