Textilní pleťová maska je malý zázrak… Už jsi ji vyzkoušela?

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín GirlWorld.cz na hlavní stránku seznam.cz
textilní pleťová maska (zdroj foto: orgaid.com)

Odborníci na pleť a kosmetiku doporučují aplikování pleťových masek opakovat pravidelně dvakrát do týdne. Maska se totiž postará o kompletní vyživení, hydrataci, projasnění a čištění pleti. Už pár let jsou hitem textilní pleťová masky. Pojďme si je lépe představit.


Nic nemusíš nanášet a smývat

Snad největším benefitem textilních pleťových masek je jejich snadné použití. Jednodušší aplikace pleťové masky už ani nemůže existovat. A právě proto jsou tolik oblíbené. Už žádné nanášení masky z tuby, dlouhé zasychání a pak nekonečné smývání. Textilní masky jsou vyrobeny z jemného a tenkého plátýnka, které je doslova necucáno výživnými látkami. V masce jsou samozřejmě otvory pro oči, nos a ústa.

Masku stačí jen vyloupnout z obalu a přiložit si ji na obličej. Poté počkáš asi 10 – 15 minut než maska zapůsobí a stačí ji zase z obličeje sundat a je hotovo. Zezačátku se ti může stát, že s maskou budeš trošku zápolit, ale uvidíš, že na ten správný fígl přijdeš a pak už nasazování masky bude hračka.

Rychlý účinek

Stejně jako ostatní masky, mají i ty textilní pro tebe doslova nálož výživných látek ve vysoké koncentraci pro tvou pleť. Na trhu je obrovské množství dostupných textilních masek a ty si tak můžeš pokaždé vybrat jinou, podle toho, co tvá pleť zrovna potřebuje – což je jejich další výhodou. Tubu s maskou musíš využívat a pak si jdeš koupit jinou. Jelikož je textilní maska jen na jedno použití, můžeš je střídat jak na běžícím pásu podle libosti. Plátýnkové masky najdeš zklidňující, vyživující, čistící i hydratační. Textilní maska má navíc téměř okamžitý efekt. Stačí pouhá čtvrthodinka a tvůj obličej bude zářit jako znovuzrozený.

Tipy na správné použití

Masku samozřejmě vždy nanášej na čistou a suchou pleť. Po uplynutí patřičné doby působení masky je škoda ji hned vyhodit. Zbytek krému, který ti po masce zbude na obličeji, nikdy nesmívej, ale vmasíruj ho pořádně do pokožky a nech tak. Textilní maska je nacucaná krémem z obou stran, takže po sundání z obličeje ji můžeš použít ještě na vyživení dekoltu. Stačí, když přiložíš z druhé strany a necháš působit.

Vyzkoušej textilní masku a přesvědč se sama, že je opravdu skvělá. Jinou už ani nebudeš chtít nikdy používat.

Autor: Michaela R.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín GirlWorld.cz na hlavní stránku Seznam.cz

#kvíz 1 / 1 | Na kterém dalším místě na těle je doporučeno masku používat?

Na kterém dalším místě na těle je doporučeno masku používat?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat