Starej se o svou pleť jako celebrity. Jaké triky pro dokonalou pleť asi používají? Inspiruj se!

Pro slavné osobnosti je péče o dokonalý vzhled na denním pořádku. Inspiruj se u těch nejkrásnějších celebrit a nauč se triky, které ti zaručí skvělou a zdravou pleť. Budeš překvapená, jak snadno si udržíš pleť jako panenka.


Emma Watson

Představitelka věrné kamarádky Harry Pottera, Hermiony, vyrostla v krásnou mladou ženu. Kdekoliv se objeví, vypadá skvěle a přirozeně. Pro Emmu Watson je hlavní ochrana pleti před slunečním zářením. Věří, že chránit si pleť před sluníčkem je to nejdůležitější. V líčení se drží zpátky a ví, že méně je někdy více. Sází hlavně na jemné odstíny rtěnek a balzámy na rty. Pro rozjasnění tváře používá jemné růžové zdravíčko. S minimem líčidel vypadá jako jemná kráska.

Anketa: Která celebrita má podle tebe nejkrásnější pleť?
Celkem hlasů: 86

Rihanna

Tahle sexy krasavice z Barbadosu má miliony fanoušků po celém světě. Davy ji milují nejen pro její talent, přirozenost a energii, ale také pro její vždy dokonalý vzhled nezkrotné dračice. Zpěvačce to sluší vždycky a vděčí za to hlavně snadnému triky pro zdravě vypadající pleť. Sází na pravidelné čištění pleti a její následné hydrataci. Bez pleťové vody a kvalitního pleťového krému se prostě neobejde. Tak snadné a účinné. V líčení se spoléhá především na bronzery a nebojí se experimentovat s barevnými očními stíny a výraznými odstíny rtěnek. A přesně tohle jí sedí.

Keira Knightley

Tahle hvězda s uhrančivým pohledem známá především z Pirátů z Karibiku si potrpí na přirozenost a své výrazné a vždy dokonale upravené obočí. Nejdůležitější podle ní je, aby i přes make-up šlo poznat, že jsi to opravdu ty. S líčidly to proto nepřehání a vystačí si jen s kvalitními balzámy na rty, které hydratují. Na společenské události nosí nejčastěji červenou rtěnku a jemně nalíčené oči. A stále je to jedna z nejkrásnějších žen šoubyznysu.

Emilia Clarke

Herečka známá ze seriálu Hra o trůny má výrazné rysy obličeje a určitě si zaslouží být označována za jednu z nejkrásnějších hereček. Sama tvrdí, že si nikdy netrhala obočí a jen ho upravuje troškou vazelíny. Svou pleť ošetřuje jen hypoalergenními produkty. Zejména pak ty od značky Perricone MD a hlavně jejich oční krém. A jak jí to sekne!

Taylor Swift

Americká zpěvačka a textařka se může pyšnit skvělou štíhlou a vysokou postavou, zdravými blond vlasy i dokonalou pletí. Tvrdí, že na cvičení je moc líná, a že se hýbe jen při natáčení videoklipů. Má moc ráda jídlo a také si ráda vaří, ví tak přesně co jí. Protože se ráda a denně líčí, používá kvalitní make-up . Kromě toho si velmi potrpí na své vlasy, které má skutečně vždy dokonale učesané.

I když je pravda, že většinou za jejich vzhledem stojí tým vizážistů, běžnou denní péči zvládají sami. A dobře.

 

Autor: Katka P.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 25 lidí
SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 30 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 49 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 43 lidí
ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 27 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 40 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 40 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 43 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 25 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 22 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 22 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 27 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 30 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 49 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 40 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 30 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 30 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 43 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 43 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 25 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 22 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 27 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 25 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 49 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 40 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 49 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 25 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 30 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 43 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 40 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 27 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 27 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 25 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 25 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 22 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 25 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 22 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 49 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 25 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 25 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.