Sportovní nazouváky jsou letos in. Poradíme, s čím je kombinovat

Co tvoří základ letního šatníku, respektive botníku? To je otázka, kterou si pokládá nejedna žena, která chce být během léta in. Letošní nedílnou součástí letních šatníků a botníků jsou jednoznačně šaty na špagetových ramínkách, které jsou stylové, elegantní, ale snadno je zkombinujete i s něčím ležérním. Nesmíme zapomenout ani na klasické bílé tenisky, které lze zkombinovat takřka se vším. Co však není lehké zkombinovat, jsou sportovní nazouváky, které jsou taktéž nedílnou součástí letošního letního botníku. Pojďme si proto představit několik outfitů, kde hrají sportovní nazouváky prim.

Na úvod je třeba ještě říct, co se za sportovní nazouváky považuje. Pod slovním spojením „sportovní nazouváky“ máme na mysli gumové nazouváky klasického tvaru, které jsou většinou nějaké značky. Dnes se k nejvíce kupovaným řadí například sportovní nazouváky značky Tommy Hilfiger, Calvin Klein nebo třeba nazouváky Hugo Boss.

Sportovní nazouváky s klasickými džíny

Pokud jste milovníkem džínů, pak vás určitě nadchne kombinace sportovních nazouváků s tímto kouskem. Sportovní nazouváky jdou k džínům dokonale, outfit můžete následně doladit buď jednobarevným tričkem a batůžkem přes rameno, nebo oversized košilí (nejlépe bílou), kdy opět nahodíte batůžek na záda. Outfit můžete oživit kšiltovkou.

Sportovní nazouváky s šaty

V létě se nosí převážně šaty, proto na sebe oblékněte klasické bavlněné oversized šaty, které skryjí nedokonalosti, k tomu nazujte sportovní nazouváky jakékoli značky a nebojte se na záda nahodit oblíbený batůžek. Opět zvolte kšiltovku, která vaše oči ochrání před letním sluníčkem, jež umí být zrádné, a do uší připněte kruhové náušnice, které se nosily v devadesátých letech.

Sportovní nazouváky s elegancí

Zamilovali jste se do kotníkových kalhot cigaretového střihu, které se nyní nosí? I k nim můžete nosit sportovní nazouváky! K outfitu zvolte jednobarevné tričko, které doplníte bomber bundou nebo delším lehkým kabátkem. K tomu větší shopping bag a můžete vyrazit do města.

Autor: Katka Procházková
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu