Šortky jsou in! Jaké letos v létě nesmíte postrádat?

Přidat na Seznam.cz

Co se letos v létě nosí? Rozhodně šortky! Šortky dříve nosili hlavně muži, ženy dávaly přednost pohodlnějším a volnějším sukním či šatům. Pravdou ale je, že módní svět letos zavelil jinak – na pultech obchodů se začaly ve velkém objevovat právě šortky. Nyní se ale nabízí otázka, jaké konkrétní šortky jsou in? Už to dávno není jenom o denimových šortkách, které se sice nosí i nyní, ale existuje mnoho skvělých střihů, s nimiž v létě okouzlíte.

Pokud tedy chcete oživit svůj šatník, doporučujeme se vydat na nákup šortek. A abyste nesáhli po těch, které se nenosí nebo které nejsou in, vybrali jsme vám několik typů a střihů, s nimiž zkrátka nešlápnete letos v létě vedle.


Paperpag šortky

Mezi aktuálně velice stylové šortky patří takzvané paperpag šortky. Vznikly ze známějších paperpag kalhot, které se jenom střihly. Tyto šortky jsou typické vázáním v pase a následnou velkou mašlí přímo v pase. Vytvoří dokonalý look, a to dokonce i do práce.

Cyklistické šortky

Možná jste se s nimi už setkali, možná ještě ne. Aktuálním hitem léta jsou takzvané cyklistické šortky, které se však nosí i tehdy, kdy nenasedáte na kolo. Dříve se upnuté šortky sahající pomalu ke kolenům nosily jenom tehdy, kdy se usedlo na kolo, nyní se kombinují hlavně s elegantními prvky, jako jsou košile nebo halenky. Nevolte k tomuto modelu obyčejná trička, ať nepůsobíte moc sportovně. K cyklistickým šortkám patří opravdu elegantní kousky.

Chinos šortky

Vzpomínáte si na chinos kalhoty? Jedná se o kalhoty, z nichž vzešel další kousek, a to chinos šortky. Bez těchto šortek se neobejde žádný vyznavač preppy stylu. Už je máte v šatníku taky? Pokud ano, nezapomeňte k nim nosit pásek. Ten je krásně oživí. U těchto šortek platí, že k nim můžete kombinovat naprosto všechno – ať už to jsou elegantní vršky nebo obyčejná trička.

Autor: Katka P.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.