Slavné matky a jejich neméně úspěšné dcery

Zdědily po své mámě nejen krásu, ale také talent, a mnohdy jsou ještě slavnější nebo mají našlápnuto k hvězdné kariéře. Slavné matky a jejich neméně slavné dcery hýbou světovým showbyznysem a často bývají porovnávány, která z nich je vlastně slavnější, víc okouzlující nebo krásnější.

Cindy Crawford a její dcera Kaia Gerber

Cindy Crawford, jedna z nejslavnějších top modelek přivedla na přehlídková mola také svou dceru Kaiu. Je až neuvěřitelné, jak si jsou podobné. Cindy si doslova vytvořila kopii sama sebe. Zatímco však Cindy už po mole nechodí a její největší sláva už je dávno pryč, její dcera Kaia Gerber má hvězdnou kariéru teprve před sebou. Přesto ve svých osmnácti letech už má za sebou přehlídky pro značky jako je Chanel, Versace a další.

Reese Witherspoon a její dcera Ava

Nikdo by nepoznal, že se jedná o matku a dceru, které od sebe dělí 23 let. Vypadají spíš jako sestry. Jsou si velmi podobné. Reese Witherspoon, známá hlavně díky filmové roli, kde si zahrála pravou blondýnku, je neustále velmi šik. Její dcera Ava však nezvolila stejnou cestu, jako její máma a nestala se z ní herečka, i když na to vlohy má. V devatenácti letech se živí jako úspěšná modelka.

Uma Thurman a její dcera Maya Hawke

Dobré geny zdědila také Maya Hawke po své matce Umě Thurman. Ta patří k nejlepším herečkám světa, protože dokáže zahrát filmové role jak v romantických komediích, tak v thrillerech a stále vypadá přirozeně a krásně. Její dcera Maya, která je mladší o 28 let, se živí modelingem, ale protože geny se nezapřou, zkouší to také u filmu.

Je krásné, co všechno předaly mámy svým dcerám, ale je pouze na těchto mladých slečnách, jak s darem, který od svých maminek dostaly, naloží.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu