Shawn Mendes aneb co bys o něm měla vědět?

Myslíš, že o tomto oblíbeném zpěvákovi víš úplně všechno? Ano, tu základní věc, že je to opravdu sexy kluk a že má super hlas, to víme všechny. A troufám si říct, že se na tom všechny shodneme. To by byla paráda, dostat se někdy na jeho koncert! Než se tak ale doopravdy stane, měla bys o něm vědět pár zajímavých věcí.

Je to trémista

Určitě sis všimla, že se Shawn Mendes zúčastnil kampaně Calvin Klein po boku Noah Centineo. I když v této reklamě vypadá opravdu k sežrání a naprosto profesionálně. Sám Shawn uznal, že v životě nebyl tak nervózní než jako před tímto počinem. Naštěstí tuto svou nervozitu a trému dokázal překonat pár minut po tom, než přišel na scénu a všem nám vzkazuje – Nebuďte nervózní! Je to zbytečné a nestojí to za to!

Jaký je jeho původ?

Jeho celé jméno je ve skutečnosti Shawn Peter Raul Mendes. Shawn Mendes je samozřejmě mnohem jednodušší na výslovnost a natisknutí na CD. Je napůl Portugal. Jeho příjmení pochází ze strany jeho otce, který je z Portugalska, zatímco jeho matka je Angličanka. Má rád obě tyto národnosti, stejně jako své rodiče, které obdivuje. V tomto bodě by sis z něj mohla vzít příklad. V roce 2018 dokonce vytvořil oficiální písničku ke Světovému poháru pro Portugalsko. Má i mladší sestru. Jmenuje se Aaliyah – a Shawn dokonce přiměl své fanoušky, aby jí jednou zazpívali na počest jejích narozenin na jeho koncertě.

Chtěl být hercem

Když byl Shawn mladší, byl dokonce na konkurzu do Disneyho filmu. „Chtěl jsem být herec, ale prostě jsem na to neměl. I když jsem navštěvoval kurzy herectví, a dokonce jsem byl na konkurzu, uvědomil jsem si, že nejsem dobrý a že jsem hodně nervózni – a nervozita je zabiják každého herce.“

Rád spolupracuje se zpěvačkami

Hned po vydání v dubnu 2015, se jeho album Handwritten umístilo na prvním místě žebříčku v prodejnosti.  Shawn také strašně rád spolupracuje s dalšími talentovanými herečkami. Všichni jeho fanoušci napjatě čekají, jestli vydá další společnou píseň s jeho nejlepší kamarádkou Camilou Cabello. Jejich první song „Seňorita“ zná snad každý, jelikož to byl opravdu „megaúspěch“. Když byl Shawn hostem v show u Ellen DeGeneres, prozradil, že by v budoucnu rád spolupracoval také s Aliciou Keys, Lady Gaga nebo Miley Cyrus.

A co ty a tento fešák? Co se ti na něm líbí nejvíce?

Zdroje: Instagram, Wikipedia, Seventeen

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu