První rande: Co si obléknout do kina?

První rande je pro mnohé velká událost. Většinou se chodí na kávu, jiní se setkávají v parcích, někdo chodí do kina. Právě kino bývá obvykle skvělé místo, kde rande probíhá. Zjistí se, jestli dva lidé milují podobný styl filmů, jestli se smějí stejným věcem a podobně. I když by se dalo říct, že kino je místo, kam není těžké se obléknout, ženy většinou vedou dilemata. Zkrátka nevědí, co si do kina na první rande mají vzít. Naštěstí poradíme.

Hlavně, ať se cítíte pohodlně

Kino je skvělé místo na první rande už jen proto, že ženy nemusí sahat po hezkých šatech a botách, v nichž jim není pohodlně. V kině stejně nepůjde outfit vidět, navíc se celou dobu sedí, a tak je lepší sáhnout po pohodlném outfitu. Navíc už dávno neplatí, že pohodlnost jsou jen tepláky a mikina. Dnes existují pohodlné kalhoty z teplákoviny, které jsou do kina na první rande jako dělané.

V kině nemusíte mít ani nepohodlnou, kousající halenku. Můžete sáhnout po obyčejném tričku, ve kterém se budete cítit příjemně. Nesahejte pak ani po lodičkách, které vás tlačí. Opět si vystačíte s obyčejnými teniskami. Navíc tenisky vám vykouzlí úsměv na tváři, není to jako u lodiček, v nichž vás budou bolet nohy, což vytvoří spíše ustaraný výraz v obličeji.

Čtěte také: Jak doma vyčistit plátěné tenisky?

Nechte se inspirovat

Pokud si nejste jistí tím, že dokážete z pohodlných kousků oblečení vykouzlit něco stylového, poradíme vám! Doporučujeme obléknout si pohodlné kalhoty z teplákoviny, k nimž doplníte vyšší bílé masivní tenisky, kterým se také jinak říká tátovy boty, k tomu zvolte jednobarevné tričko, kolem pasu uvažte košili a na záda přehoďte batůžek. Trochu ženskosti dodají masivnější šperky v podobě kruhových náušnic a hodinek.

Pakliže vám look přijde všední, doplňte jej kšiltovkou.

Autorský text | foto: freepik

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT