Povzbudíme, rozesmějeme, rozchechtáme tě! Aneb jak se napumpovat dobrou náladou

Nemáš pocit, že by se ve tvém životě zrovna objevovalo mnoho dobrých zpráv a událostí? Začínáš si myslet, že se svět asi zbláznil a že v něm skoro není prostor pro dobrou náladu a legraci? Pojď si s námi projít skvělé tipy, co tě zrelaxují, zabaví i rozřehtají. Jdeme na to.

Dej se do pohody

Nohy na stůl, přichází relax. Zahoď na chvíli všechny své trable a pojď si dopřát kvalitní hudbu, která navíc zvýší vibrace buněk tvého těla – a ty se staneš bytostí téměř nadpozemskou. To je samozřejmě myšleno s nadsázkou, ale tvé tělo ti za tuto hudbu rozhodně poděkuje.

K tomu, že bude znít uklidňující melodie, si ještě tvé oči dopřejí podívanou na přírodní scenérie z celého světa. Proleť se nad loukami, mořem, horami i tropickou pláží. Video nalezneš na YouTube pod názvem „RAISE VIBRATION – 528Hz Positive Energy – Be Positive Minded, Calm & Balanced Meditation Music. Bude ti příjemně!

Rozesměje tě někdo, kdo neumí zcela dobře česky

Máte v plánu si dát něco smysluplného, co vás povzbudí? Podívejte se na materiál, který naleznete s knězem jménem Zbygniew Czendlik. Tento kněz je původně polské národnosti a zastává názor, že kázání by nikdy nemělo být nudné. Příliv dobré nálady je zajištěn, a navíc si užijete příjemný akcent, na kterém jde poznat, že Zbygniew svůj projev v češtině občas okoření polským slovem.

Humorný projev v rámci češtiny má i módní návrhář Osmany Laffita. Ten se v pořadu Všechnopárty u Karla Šípa rozpovídal na různá témata. Vždy ale s humorem sobě vlastním a s nezaměnitelným kubánským akcentem. Možná právě jeho mluva se pro tebe stane zdrojem pro alespoň malý úsměv.

Trocha roztomilosti obměkčí každé srdce

Jestli nemáš zrovna dobrý den, možná se ti bude hodit trocha videí se zvířaty. Do vyhledávání na YouTube si dej „cute owls“ a hned budeš v říši roztomilých malých soviček, jejichž bezprostřednost tě naprosto dostane. Podobně si zadej jakékoliv další zvíře a uvidíš, že ti srdce pookřeje a najdeš zase motivaci pro úsměv.

Vtipy a humor jsou věčné

Nezabírá vůbec nic? V tom případě se zásob dobými vtipy a scénkami. Ty ti zaručeně alespoň zvednou koutek a zažehnou jiskru dobré nálady. Vtipy na svém kanále vysílá například Stejk, najít si je ale můžeš samozřejmě i kdekoliv na internetu v psané podobě.

Víš o tom, že i stand-up komici nemusí být starší pánové nebo dámy? Dylan Roche se stal stand-up komikem už ve 14 letech, kdy jeho skeče odvysílala televize. Klidně si najdi jeho tvorbu nebo se podívej na českou stan-up komičku Nelu Berg, co začala dělat své vlastní výstupy už v době, kdy studovala druhý ročník gymnázia. Třeba tě tihle lidé nejen pobaví, ale i povzbudí.

Věříme, že si i v dnešní těžké době najdeš chvilku pro klid, pohodu i legraci.

Autorský text | foto: pexels.com

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu