Polibek na čelo má mnoho významů. Prozradíme ti je

Existuje mnoho způsobů, jak ti může někdo ukázat své uznání. Může na tebe mrknout, podat ti ruku, ale jedním z aktů lásky je polibek na čelo. V ten moment se můžeš cítit naprosto skvěle. Není však polibek, jako polibek. Jiný význam hledej v polibku od svých rodičů nebo kamarádky a jiný, pokud se jedná o tvého přítele.

Intimní polibek od tvého kluka

Tvůj kluk se možná před ostatními k tobě moc nemá. Je stydlivý nebo se bojí, že se mu budou jeho kamarádi smát. Když však zůstanete sami, promění se v romantického prince, který tě zahrnuje polibky. Milostný polibek na čelo signalizuje, že jste spolu emočně propojení a on tě má skutečně rád. Ví, že si před tebou nemusí na nic hrát a cítí se ve tvé přítomnosti naprosto uvolněný. Polibek na čelo není sexuální akt, ale ukazuje na jeho lásku k tobě.

Polibek na čelo, který ti dají tví rodiče

Polibek od rodičů ti může být mnohdy nepříjemný nebo trapný, zvlášť, když ti ho dají na veřejnosti. Nesmíš se však za to na ně zlobit. Je to jejich způsob, jak ti říct, že tě mají nesmírně rádi a ať v životě uděláš cokoliv, vždy budou při tobě stát. Tento akt poukazuje také na to, že jsou tví rodiče starostliví a opravdu je zajímá všechno, co děláš. Ne proto, že tě chtějí kontrolovat, ale proto, že jsi jejich všechno a jsou na tebe hrdí.

Nepřehlédněte: Neboj se a napiš klukovi tvých snů jako první.

Polibek na čelo od kamarádky

Zde je mnoho důvodů, proč to může udělat a vždy záleží na kontextu celé situace. Například se spolu škorpíte a tak aby ukončila to malé nedorozumění mezi vámi, jednoduše tě políbí na čelo. Ví, že tě tím vyvede z rovnováhy a místo, aby ses zabývala vašim nedořešeným sporem, její gesto tě zaujme a zaměříš se na něj. Taky ho můžeš dostat, když tě kamarádka bude chtít trochu naštvat, nebo se s tebou bude loučit.

Polibek na čelo je mnohdy zvláštní, ale nikdy není od druhé osoby myšlen špatně. Užívej si takové okamžiky, kterých v životě moc nezažiješ.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT