Plavky v létě nesmí chybět. Jaké se nosí?

Léto se každým rokem nese ve znamení plavek. Jenže právě plavky se mění doslova jako na běžícím páse. Proto se nabízí otázka, jaké konkrétní plavky se nosí letos? S jakými plavkami uděláme letos obrovskou parádu? Pokud chcete v létě vypadat stylově, dejte na nás a pořiďte si některé z námi doporučovaných kousků.

Pokud se zajímáte o svět módy, určitě víte, že se vrátila zlatá devadesátá léta, která se nesla ve znamení bláznovství a extravagance. Lidé chtěli vynikat, chtěli vycházet z davu, a tak sázeli třeba na neonové barvy. Právě neonové plavky jsou letošním hitem, ovšem to není jediný letošní plavkový trend.

Zvířecí vzory frčí!

Zvířecí vzory jsou letošním hitem taktéž. Ať už to jsou leopardí skvrny nebo tygří pruhy, letos s takto vzorovanými plavkami neuděláte krok stranou. Ptáte se, jestli jsou lepší jednodílné nebo dvoudílné plavky? Sexy křivky vyniknou spíše v bikinách, ale jednodílné plavky jsou taktéž dobrou volbou.

Kalhotky do pasu

Pokud jste milovníkem dvoudílných plavek, pak se nabízí otázka, jaké si koupit. Ideální bude, když si koupíte plavky se spodním dílem, jenž bude sahat až do pasu a zakrývat pupík. Právě takto vypadající plavky jsou in. Doporučujeme je hlavně boubelkám, kterým krásně zamaskují nehezky tvarované boky. Samozřejmě vyniknou i na hudebných žených s úzkým pasem. Vhodné jsou i pro ženy s takzvanou postavou hrušky.

Puntíky, kam se podíváte

Retro vzorem, který je in, jsou puntíky. Puntíky najdete doslova všude! Na šatech, tričku, také na košilích. Dokonce i na plavkách! Právě puntíkaté plavky oslní na každém koupališti nebo u každého moře, tím si buďte jisti. Nezapomeňte na to, že plavky s puntíky jsou hezčí jednodílné. Sluší opět každému typu postavy, nezáleží na tom, jestli jste boubelkou nebo štíhlou ženou s úzkým pasem a dlouhýma nohama. Budou vám slušet tak jako tak.

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT