Pavla (15): S kamarádkou jsme si vyprávěly zážitky z prázdnin, takový šok jsem vážně nečekala

Během prázdnin jsem svou nejlepší kamarádku Simonu moc nevídala, každá jsme měly svůj program, já už léta jezdím na tábor, ona zase k babičce. Pak jsme byly obě na dovolené se svými rodiči a sešly jsme se až v posledním týdnu prázdnin. Pak jsme si povídaly o tom, co jsme během léta zažily. Obě jsme byly nadšené a hlavně zamilované. To jsme ještě nevěděly, že do stejného kluka.

Tak jak ses měla?

Když jsem Simonu viděla po celých prázdninách konečně déle než pár minut během hovoru na Skypu, měla jsem obrovskou radost. Hlavně jsem se už nemohla dočkat, až jí povím o své nové lásce. Ona to měla úplně stejně. Také se mi chtěla pochlubit svým novým úlovkem. Povídaly jsme si celé hodiny a vyprávěly si všemožné zážitky. Nakonec jsme zjistily, že jsme obě navštívily i jedno společné místo. Místo, kde jsem potkala Standu.

Byli jste s rodiči na těch koních?

Já i Simona máme moc rády koně. Kousek od naší vesnice se nedávno otevřela nová jízdárna, kterou jsme byly obě otestovat během prázdnin se svými rodiči. A právě na tomto místě jsme obě potkaly svou novou lásku. Nejprve jsem vyprávěla o Standovi já, vylíčila jsem jí do detailů, že tam byl kluk na brigádě s krásným úsměvem a blonďatými vlasy. Ona pokračovala tím, že její nový kluk tam měl také brigádu, a že jsme snad musely potkat dvojčata.

Dvojčata se stejným jménem? Nemožné!

Nakonec jsme si řekly jméno naší nové lásky. To znělo Standa – ihned nám došlo, že dvojčata se přeci nemohou jmenovat stejně. Fotografie z mobilu pak odhalila, že náš nový idol Standa je pěkný lhář a na své brigádě nejspíš balí každou holku, která si tam přijede zajezdit na koni. Byl to šok a samozřejmě také velké zklamání. Ale ani jedna z nás za tohle nemohla. To on byl ten, kdo nám oběma lhal a bůh ví komu dalšímu ještě.

Naše přátelství se ještě více posílilo, když jsme se Standovi rozhodly pomstít a zajely za ním na smluvené rande obě. Panečku, ten koukal.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu