Oslav narozeniny ve velkém stylu. Poradíme ti, jak na to

Chystáš svou oslavu narozenin a chceš na i pozvat všechny své kamarádky? Přečti si, na co všechno nesmíš zapomenout, aby tvá párty byla naprosto úžasná.

Narozeniny máš jen jednou do roka, a proto bys je měla náležitě oslavit se všemi tvými kamarádkami. Připrav letos tu nejlepší oslavu, na kterou budou ještě dlouho všichni vzpomínat. Přečti si seznam věcí, na jaké rozhodně nesmíš zapomenout, aby se tvá párty proměnila v nezapomenutelný den plný zábavy.

Dort a občerstvení je základ

Žádná narozeninová oslava se neobejde bez pořádného dortu. Proto popros maminku, aby ti dort upekla nebo ho běžte spolu vybrat do cukrárny. Teď v letních měsících vybírej dort, který všechny osvěží. Ideálně ovocný. Na těžké dorty plné krému zapomeň. Tvůj velký den se neobejde ani bez občerstvení. Mysli na to, že potřebuješ mít nachystaný dostatek pití a alespoň něco malého k zakousnutí. Na stole by neměly chybět ani brambůrky a tyčinky.

Nikola (15): Rodiče nechtěli koupit Nikole nový telefon. Našla si brigádu, aby si na něj vydělala sama.

Zábava

Nespoléhej na to, že se tví hosté zabaví sami. Aby se nestalo, že najednou bude zábava váznout, měj připravené vždy něco v záloze. Například společenské hry, x-box nebo si od někoho zapůjč domácí karaoke sadu, která vás rozhodně nudit nebude. Při výběru zábavy mysli také na to, co mají rády tvé kamarádky. Pokud některá z nich ráda tančí, připrav třeba taneční videa, podle jakých se budete učit taneční kreace.

Další užitečné rady

  • Před oslavou pošli všem pozvánku a chtěj vědět, zda se opravdu dostaví. Budeš tak mít přehled, kolik kamarádek přijde a lépe se na to připravíš.
  • Tvé kamarádky ti přinesou spoustu dárků, ale mysli i ty na ně a každé připrav malý dáreček, který jim vždy připomene tvou oslavu narozenin. Nemusí to být nic velkého.
  • Nezapomeňte si udělat společnou fotku, aby ti zůstala pěkná vzpomínka.

Příprava každé narozeninové párty je náročná, ale pokud si na tom dáš opravdu záležet, užiješ si ji a dobře se pobavíš.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT