Nový trend v zábavě? Běž si zahrát paintball!

Taky se tičasto stává, že se o víkendu nudíš a nevíš, co by? Venku prší, do posilovny se titeda rozhodně nechce, na nějaký squash rozhodně nemáš ani pomyšlení, protože, upřímně, komu by se chtěla hýbat jen tak, bez jakékoli zábavy?

Většině lidí to přijde nudné a tudíž se stane zase to, co obvykle – zůstaneš sedět doma na gauči před televizí a jen čekáš, kdy už ten ponurý a nudný víkend bude u konce. Přijde tito povědomé? Jistě, nejsi v tom sama!


Paintball

Co ale vyzkoušet poměrně novou hru – paintball? Skloubíš tím pohyb se zábavnou formou odpočinku a pokud vyrazíš s rodinou, utužíte si i vzájemné vztahy. Protože právě společná zábava je klíčem ke spokojené rodině.

V poslední době se hojně rozrostla místa, kde si můžeš paintball zahrát. A to proto, že se hra začala těšit velkému nárustu oblíbenosti  – a to jistě právem. Hra je to neokoukaná a zažiješ při ní o mnoho více adrenalinu než třeba u klasického fotbalu nebo tenisu.

Vezmi s sebou třeba kolegy z brigády!

Jedná se o jednu z nejrozšířenějších „teambuildingových“ akcí. Kde jinde si můžeš beztrestně vystřelit na šéfa? No, zní to lehce, nicméně, realita není zas tak růžová i proto, že tvůj protivník má stejně velkou chuť a motivaci zastřelit právě tebe, takže musíš být pořád ve střehu a chránit si nejenom záda. Musíš se umět rychle rozhodnout a využít situace, kdy těnikdo nepronásleduje a vrhnout se do akce.

Potom zasáhneš protivníka barevnou kuličkou, která se na tvém“skafanrdru“ rozpije a tak každý hned pozná, že jsi už tzv. mimo hru. Každopádně takový zásah kuličkou není nic příjemného. Kolikrát stojí zasaženého i pěknou modřinu, ale alespoň máš do příště větší motivaci se ráně vyhnout.

Jak hrát paintball?

Každý paintballista by měl být vybaven paintballovou helmou, aby si pořádně chránil hlavu a oči, aby při případném zasažení nedošlo k fatálnímu poranění. Nejdůležitější částí vybavení, bez kterého by se nedalo hrát, je bezpochyby paintballová zbraň. Dále se neobejdete ještě bez celého maskovacího oděvu a rukavic.

Cílem je hlavně dobýt soupeřovu pevnost a tím jej zneškodnit – připadá tito jako moc tvrdý sport? Prakticky u každého sportu přeci hrozí modřiny či jiné zranění, ale pokud bys chtěla vyzkoušet „jemnější“ alternativu, doporučujeme vyzkoušet například lasergame  – stejně oblíbenou formu společenské hry, která je prakticky obdobná paintballu, nicméně namísto zbraní s kuličkami se používají bezbolestné lasery.

Věřím, že kdo jednou tyto hry okusí, už se nebude chtít vrátit ke klasickým sportům a už se nebude o víkendu trápit nudou.

Autor: Katka P.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

StoryMag.cz - aktuálně čte 11 lidí
NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 43 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 36 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí
ProÚspěch.cz - aktuálně čte 43 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 43 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 43 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 46 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 50 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 43 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 11 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 21 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 38 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 43 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 11 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 11 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 50 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 50 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 38 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 43 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 21 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 36 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 38 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 36 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 50 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 46 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 46 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 46 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 38 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 21 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 21 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 36 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 36 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 11 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 43 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 38 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 50 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 21 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 43 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 46 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 43 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.