Nina (17): Políbila jsem bratra mého kluka. Teď se bojím, že mi to přítel nikdy neodpustí.

Nechtěná pusa se stala opravdovým polibkem. Vše by bylo v pořádku, kdyby Nina nepolíbila bratra svého přítele Jakuba. Nechápala, proč k tomu došlo, ale bohužel už se stalo, a tak se rozhodla říct Kubovi pravdu. Ten se hrozně naštval a Nina teď čeká, zda ji odpustí, či nikoliv, protože svému bratrovi to prominul.

Tento článek vychází ze zaslaného textu od naší milé čtenářky. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Nina a Kuba měli pěkný vztah

Nina a Kuba spolu chodili už několik měsíců a měli pěkný vztah. Kuba už dokonce představil Ninu svým rodičům, a díky tomu k nim domů mohla chodit, kdykoliv ji napadlo. Všichni už je tak nějak brali, že k sobě prostě patří. Kuba ji seznámil také se svým bratrem Matym. Byl o dva roky starší, ale nejevil moc zájem se s Ninou bavit, když k nim přišla na návštěvu. Z Kuby a jeho lásky k Nině si dělával často srandu.

Maty dovolil Nině počkat na Kubu u nich doma

Jednoho dne šla Nina opět na návštěvu za Kubou. Jenže se špatně domluvili a Kuba nebyl doma. Otevřel jí jeho bratr a dovolil Nině, že na něj může počkat u nich doma, než se vrátí. Sedli si spolu v pokoji, a aby řeč nestála, začali se spolu nezávazně bavit. Dokonce zjistili, že si rozumí a mají spoustu společných témat. Maty jí chtěl ukázat komiksovou knížku, na které teď pracoval, tak si sedli vedle sebe a prohlíželi si obrázky. Nina z toho byla úplně unešená.

Jeden okamžik jim změnil život

Ani nevěděla, jak se to stalo. Možná z přemíry nadšení, které v ní vyvolávala Matyho kniha, ale najednou se spolu líbali. Nina nevěděla, jak dlouho to mohlo trvat, ale když polibek skončil, byla jak v transu. Okamžitě si uvědomila, co provedla. Maty na tom nebyl o nic lépe. Koukali na sebe a oba měli v očích paniku. Ještě, než stihla Nina rychle opustit byt, domluvili se, že to zůstane jen mezi nimi. Takové malé tajemství.

Nina se přiznala a začalo peklo

Ninu toto tajemství však trápilo. Nedokázala se před Jakubem chovat přirozeně. Začali se dokonce občas také hádat a jí došlo, že mu to musí říct a doufat, že ji odpustí, jinak se z toho zblázní. Sebrala veškerou odvahu a přiznala se. Kuba na ni koukal jak na zjevení. Nakonec se škaredě pohádali. Nina se v slzách omlouvala a litovala toho, co se stalo, ale nebylo to nic platné. Poté se Kuba otočil a odešel.

Bratrovi odpustil, ale Nině ne

Po pár dnech jen zaslechla od společného kamaráda, že s bratrem se udobřil a zase se spolu baví, jako by se nic nestalo. Ale Nině nezvedal telefon, neodpovídal na zprávy, a dokonce si ji vymazal z přátel na sociálních sítích. Nakonec se potkali osobně. Chtěla toho využít a promluvit si, ale pro Jakuba to byl definitivní konec. Bratrovi sice odpustil, ale jí ne. Zničila veškerou důvěru, kterou mezi sebou měli.

Dodnes Nina nechápe, jak to mohla udělat a bude si to vyčítat ještě dlouho. Přestože stále doufá, že jí jednoho dne Jakub promine, tuší, že se to ale nestane a hrozně ji to trápí.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT