Nejslavnější youtubeři světa vydělávají miliony dolarů. Kteří to jsou?

Youtubeři jsou slavní, bohatí a mají po celém světě miliony fanoušků. To, co začalo jako zábava po škole, se změnilo na opravdovou profesi a tito lidé si vydělávají nemalé peníze. Ti nejslavnější jich už mají tolik, že kdyby chtěli, nemusí už pracovat až do konce života.

Kolik má na svém kontě už například PewDiePie?

Vanoss Gaming -24 milionů odběratelů

Tento Kanaďan, který se narodil v Torontu, se specializuje na komentování počítačových her. Je až neuvěřitelné, kolik si dokázal vydělat jen tím, že hraje hru a vykládá ostatním, co u toho dělá. Jeho kanál na YouTube sleduje přes 24 milionů uživatelů. V jeho videích se však neobjevuje sám, ale na natáčení si přizve nějakého kamaráda, který jeho komentáře doplňuje. Vanoss však není pouze youtuber, ale je také kreativním ředitelem hry Dead Realm.

Juega German – 34 milionů odběratelů

Pochází z Latinské Ameriky a jeho skutečné jméno je Germán Garmendia-Chilan. Také tento youtuber začínal komentováním počítačových her. Přesto se snaží posunout dál a začal se zabývat natáčením komediálních videí. Jeho kanál má přes 34 milionů odběratelů. Nemá však jen jeden. Na svém druhém kanálu má dokonce 38 milionů odběratelů, a proto je až s podivem, že na něj už víc jak dva roky nic nového nenahrál.

PewDiePie – 93 milionů odběratelů

Naprostou špičkou v youtuberském světě je však Felix Arvid Ulf Kjellberg, vystupující pod přezdívkou PewDiePie. Ten si za poslední rok vydělal v přepočtu neuvěřitelných 350 milionů korun. Spolupracoval dokonce se známou značkou Disney. Ti s ním však kvůli jeho rasistickým komentářům ukončili spolupráci. Přesto jeho kanál sleduje přes 93 milionů lidí. A jako ostatní youtubeři z této trojce začínal komentováním počítačových her.

Všichni tito youtubeři vydělávají ročně miliony jen díky tomu, že ze svého koníčka udělali skutečnou práci.

Autor: Michaela Richterová
Tagy:
ZAVŘÍT