Nejčastější lži, kterými se prozradí každý podvodník. Když je budete znát, nenaletíte!

Potkáte úžasného chlapa, který se jeví jako ten dokonalý. Strávíte s ním určitou část vašeho života a zpočátku se všechno zdá jako zalité zářivým sluncem. Jenže pak přijde zlom a vy odhalíte jeho nevěru nebo přijdete na to, že vám dotyčný lhal.

Když se na celou situaci podíváte s odstupem času, máte chuť vynadat sami sobě, že jste někomu takovému vůbec mohli věřit. Jenže ne nadarmo se říká, že láska je slepá…

Určitě i vy znáte ony pověstné růžové brýle, které si většina z nás na začátku každého vztahu nasadí a odmítá je sundat. Když se k těmto brýlím přidají ještě klapky na uši, je zaděláno na problém. Díky této kombinaci totiž mnohdy přehlédneme to, co je na první pohled podezřelé a přeslechne to, co se okamžitě jeví jako naprostá hloupost.


Jaké lži používají podvodníci a na co byste jim neměli naletět?

Jsou věci, které muži s oblibou používají a myslí si, že to ženy neodhalí. Ne všichni totiž mají – jak se říká – koule na to, aby ženě přiznali, že kromě ní mají ještě jinou bokovku, nebo že to s ní nemyslí až tak vážně, jak si dotyčná žena myslí.

Proto se často uchylují k lžím, které jsou ale natolik ohrané, že by při jejich vyslovení každá žena měla okamžitě zpozornět. Budete-li jejich nejčastější lži a výmluvy znát, už nikdy se vám nestane, že byste naletěli nějakému floutkovi!

Lež číslo jedna: jsme jenom kamarádi!

Je jasné, že žádná z vás nechce v každé ženě, která se kolem vašeho miláčka jen mihne, vidět potencionální možnou konkurenci nebo snad milenku. Nemá příliš smysl bezmyšlenkovitě útočit na každou, za kterou se třeba otočí nebo žárlit na kolegyně v práci.

Zpozornět byste ale měli v případě, kdy se nějaká žena či dívka začne až příliš často objevovat v jeho vyprávění nebo tehdy, kdy od nějaké takové dostane SMSku klidně uprostřed noci. Jeho tvrzení, že jsou „přeci jen kamarádi“ totiž možná nebude tak úplně pravdivé.

Lež číslo dva: nezapnul jsem si zvonění!

Snažíte se mu dovolat, posíláte mu SMSky, ale z jeho strany nepřichází žádná odpověď. Z hodiny se stanou dvě, ze dvou hodin půl dne a najednou čekáte na reakci klidně do následujícího rána. A čeho se dočkáte?

Výmluvy, že si vašich zpráv ani telefonátů nevšiml, protože si jednoduše nezapnul zvonění. Opravdu si myslíte, že se někdo v dnešní době, kdy má většina z nás mobilní telefon doslova přilepený k ruce, po tak dlouhou dobu nepodívá, jestli mu náhodou někdo nepsal či nevolal? Ale no tak!

Lež číslo tři: mám moc práce!

Ženám bezesporu imponují muži, kteří se nebojí vzít za práci a kteří se práci nestraní. Jenže všechno má své meze a jsou bohužel i muži, kteří se na práci akorát vymlouvají.

Najednou má dotyčný moc práce, takže s vámi nemůže do kina, nestíhá vám odpovědět na telefonát nebo SMSku nebo je díky práci až natolik unavený, že s vámi odmítá strávit večer. Milé dámy, tohle přece zavání průšvihem!

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články z internetu