Neboj se kostiček a oblékej se do nich s hrdostí

Módní trendy v oblečení se každou chvíli mění. Některé prvky však zůstávají a neomrzí tě ani za několik let. Jednou z věcí, kterou bys neměla vynechat ze svého šatníku je rozhodně Kostkované oblečení a doplňky. Pokud jsi unavená z kostkované košile, kterou máš ve skříni, zde najdeš několik nových trendů.

Kostkovaná sukně je sexy a elegantní

S kostkovanou sukní nikdy nic nezkazíš. A pokud ji doplníš o bílou, nebo jinak jednobarevnou košili a k tomu si oblékneš vysoké podkolenky nejlépe ve stejné barvě, jakou bude mít tvá košile, máš vyhráno. Budeš vypadat roztomile, ale zároveň elegantně. Komplimenty, kdy ti budou kamarádi říkat, jak moc ti to sluší, na sebe nenechají dlouho čekat.

Šaty by v tvém šatníku rozhodně neměly chybět

Kostkované šaty se hodí na neformální akci, jako jsou narozeniny nebo párty, ale dokážeš s nimi oslnit také ve škole. Kostkované šaty jsou už tak dost nápadné, proto by ses měla držet jednoduchých střihů, aby toho už nebylo moc. V jednoduchosti je přece krása. Takové šaty už nekombinuj s ničím, co má na sobě kostičky, ale doplňky a popřípadě kabátek vol v jednobarevném tónu.

Doplňky, které neomrzí

Kup si kostkovanou kabelku, šátek nebo jen širokou čelenku a uvidíš, že se tyto doplňky stanou tvé nejoblíbenější. Všechny tyto doplňky se budou perfektně hodit například k riflím a jednobarevnému tričku. Z této obyčejné kombinace vytvoří atraktivní vzhled. A pokud to ještě podpoříš kostkovanými botami, budeš naprostá hvězda. V módě jsou také široké kostkované náušnice. Bývají však velké a těžké, tak pozor, aby tě nebolely uši.

Kostkované oblečení je skvělou volbou. Nezapomeň, že nic se nesmí přehánět, a proto také toto oblečení nebo doplňky musíš volit s rozvahou.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT