Neboj se a napiš klukovi tvých snů jako první

Poznala jsi kluka, co se ti líbí, ale nevíš, jak s ním navázat komunikaci přes telefon? Přitom s kamarády je to tak snadné! S ostatními dokážeš být zábavná, chytrá a vtipná, ale v momentě, když chceš napsat tvému vyvolenému, tak se ti nedostávají slova? Přečti si rady, které zaručeně zaberou a rozproudí konverzaci.

Nic nepiš a pošli mu jen zábavné video

Vtipné video nebo jen obrázek je mnohdy víc, než tisíc slov. Tvůj vyvolený z tohoto gesta rovnou pozná, že na něj myslíš. Určitě na to hned zareaguje, a vy se tak můžete začít bavit o tom, co vám na tom přišlo nejvíce zábavné a jak to vidí on. Toto odstartuje konverzaci, co se pak klidně může přehoupnout na jakékoliv téma, které vyplyne ze situace. Můžete si takové zábavné videa posílat klidně celou noc.

Zeptej se ho na jeho zájmy

Konverzaci můžeš zahájit také tím, že budeš chtít vědět něco o něm. Kluci, i když to neradi přiznávají, rádi se baví o svých koníčcích. Je to také proto, že k tomu mají nejvíc co říct a ještě je potěší, že se o ně zajímáš. Možná zjistíte, že máte několik společných zájmů, a hned je na světě téma k dlouhému hovoru. Měla by ses o jeho koníčky zajímat také v případě, že pro danou činnost nesdílíš stejné nadšení.

Nepřehlédněte: Je líbání někoho jiného, než tvého kluka podvádění?

Náhodná sázka

Kluci mají rádi hravé a odvážné dívky, se kterýma není nikdy nuda. Ukaž jim, že i ty jsi velmi zajímavá a vymysli náhodou sázku. Nepiš svému vyvolenému nic ve smyslu „Ahoj, jak se máš.“ Odešli mu rovnou nějakou sázku. „Vsadím se, že nepřijdeš ven mezi kamarády v pyžamu. Pokud ano, udělám sto kliků.“ Ze začátku ho tvá zpráva zaskočí, ale rozhodně pobaví. Pokud to příjme, hned bude plánovat provedení této sázky a ještě se rovnou i uvidíte.

Zahájit konverzaci s tvou láskou bude jednodušší, než si vůbec myslíš. Není se, však čeho bát. Uvidíš, že ti to půjde samo.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu