Móda pro mladé musí být dokonale stylová a hlavně levná – kde se právě takové kousky dají sehnat?

Studentky a mladé dívky, které si nemohou dovolit moc utrácet za oblečení, se chtějí líbit stejně jako všechny pracující ženy. Komu by se stále chtělo říkat rodičům o peníze, protože za výlohou obchoďáku mají skvělé tričko a ještě lepší boty, které prostě musíte mít. Nejlepší je jít si přivydělat na brigádu, ale ani tento výdělek, vás jistě moc nespasí. Pamatujeme si to všichni. Dnešní doba ale nabízí daleko víc možností, než kdysi. Kam vyrazit na nákup?


Vezměte útokem internet

Pokud si vyhlédnete módní kousek, který prostě musíte mít v obchodě, je pravděpodobné, že ten stejný najdete na internetu daleko levněji. Využít můžete internetové srovnávače cen nebo zkuste projít stránky nákupních galerií, kde se dají nakoupit věci ve velkých slevách i od známých značek.

Velmi populární jsou i zahraniční stránky, kde sice nabízí zboží z Číny, za to jsou to ale dokonalé kopie značkového oblečení a v nabídce najdete i množství druhů, které u nás v obchodech nemáte šanci potkat. Jedinou nevýhodou je, že na zboží si pár týdnů počkáte – stojí to ale za to. Za zlomek ceny totiž pořídíte všechno od oblečení, přes doplňky, kabelky nebo boty.

Nestyďte se vyrazit do sekáčů

Oblečení v second handech pořídíte doslova za pár kaček. A vůbec se nemusíte stydět za to, odkud pochází. Oblečení z druhé ruky dnes nosí kde kdo. A je to logické. Často skoro neobnošení značkové zboží koupíte za hubičku. Pořídit si můžete celou novou garderóbu a pokud nebudete říkat, odkud kousky pocházejí pravděpodobně si toho ani nikdo nevšimne.

Kromě toho uděláte tak i něco pro naši planetu, recyklace je dneska hrozně in. A do second handů se nebojí chodit ani některé známé osobnosti, i když to tedy rozhodně nepotřebují. Věděli jste, že v nich nakupuje i Gwen Stefani nebo česká zpěvačka Klára Vytisková?

Nezapomeňte na sezonní výprodeje

Pokud se zamilujete do něčeho na první pohled, pravděpodobně vám žádná levnější podobná náhražka stačit nebude. Jestliže musíte mít tyhle boty a jedině od téhle značky, ale v obchodě jste je našli za plnou cenu – počkejte si. Sezónní výprodeje jsou skvělé v tom, že v nich na konci dané sezóny koupíte všechno za úplný pakatel. Jedinou nevýhodou může v tomto případě být jen, to že si musíte pospíšit a do obchodu dorazit co nejdříve, aby ještě na vás zbyla vaše velikost.

Už se nemůžete dočkat, až si domů přinesete nový kousek? Tak tomu úplně rozumíme – tak do toho.

Autor: Katka P.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

StoryMag.cz - aktuálně čte 27 lidí
NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 27 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 17 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 17 lidí
ProÚspěch.cz - aktuálně čte 8 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 8 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 8 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 27 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 27 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 12 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 8 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 12 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 17 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 43 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 33 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 33 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 27 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 12 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 33 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 12 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 39 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 33 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 12 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 27 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 27 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 43 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 39 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 33 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 27 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 39 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 17 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 17 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 39 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 43 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 27 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 39 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 27 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 43 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 27 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 43 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 8 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.