Miley Cyrus není zastáncem zkreslené reality na sociálních sítích

Podle Miley Cyrus se v dnešní době mladí lidé ženou pouze za dokonalostí, a Instagram, Twitter, Facebook a jiné sociální sítě jsou plné iluzí, jež se se úplně odtrhují od reality. Toto má pak negativní dopad na sebevědomí mladých uživatelů. Proto se snaží proti tomuto trendu bojovat a sama jít na svých stránkách příkladem.

Miley se snaží přivést mladé lidi k realitě, ne fantazii

Miley Cyrus patří mezi ty celebrity, které se momentálně v době karantény snaží všem ostatním zahánět chvíle nudy, a přes sociální sítě vysílá i nadále svou slavnou sérii videí Live „Bright Minded“. Nečekejte však videa plná iluzí. Miley je zastáncem přirozenosti a neupravené reality. Právě toto také zmiňuje ve své takzvané show.

Lili Reinhartová je také zastáncem přirozenosti

Poslední video natočila Miley s Lili Reinhartovou. Diskutují právě o negativním dopadu sociálních médií na mladé lidi. Podle Lili chtějí mnohé dívky vypadat jak jejich idoly, které na sítích sledují a vůbec netuší, že fotografie jsou upravené. Proto ani ony nemohou nikdy docílit například takové postavy, kterou viděli na Instagramu nebo jinde, a to potom vede k tomu, že jsou frustrované a mají nízké sebevědomí.

Miley varuje, kam až honba za představou může vést

Miley zase vadí, že si mnohé hubené ženy na sociálních sítích upravují už tak útlý pas. Tím negativně ovlivňují mladé dívky, které po honbě za dokonalostí mohou mít potom až vážné zdravotní problémy. Proto se právě Miley snaží své sociální sítě plnit pouze reálnými fotkami, na kterých vypadá opravdu tak, jak ve skutečnosti.

Nevěř všemu, co vidíš na internetu a nehoň se za dokonalostí, protože neexistuje. Takovým pravidlem se řídí také Miley Cyrus.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT