Mia (16): Namalovaná jsem se mu líbila, ale jednou jsem to nestihla a můj přítel mě shodil před celou třídou

Mia chtěla být krásná, a proto se do školy pravidelně malovala. Její přítel Jindra jí říkal jednu lichotku za druhou. Vše však skončilo, když jednoho dne zaspala do školy a nestihla si udělat řasy, ani make-up. Zesměšnil ji před celou třídou a jejich láska, o které si Mia myslela, že je bez poskvrnky, byla okamžitě pryč.

Tento článek vychází ze zaslaného textu od naší milé čtenářky. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Mia měla svého vysněného přítele

Mia se chtěla líbit jako každá jiná holka v jejím věku. Dlouho pokukovala po Jindrovi, ale ten nejevil zájem. Vše se změnilo až ve chvíli, kdy o sebe začala více pečovat. Do školy nosila krásné šaty nebo sukně a začala se malovat. V ten moment si ji Jindra všiml. Netrvalo dlouho a pozval ji na první rande. Mia z toho byla nadšená. Z jednoho rande bylo druhé a za chvíli spolu oficiálně chodili. Jindra všude vykládal, jak má krásnou přítelkyni a Mii to dělalo dobře.

Jindra se s Miou chlubil kamarádům, ale ona se to snažila přehlížet

Několik týdnů jim to fungovalo skvěle, ale Mii bylo trochu líto, že se vidí málo o samotě. Svůj volný čas trávili s kamarády. Bylo to fajn, ale chtěla být s Jindrou i sama. Trochu jí začalo vadit také to, že se Jindra neustále něčím vytahuje. On má nejlepší oblečení, nejlepší mobil a teď má dokonce nejhezčí holku, s perfektním líčením a dost cool šaty. Trochu si připadala, že ji bere jako výstavní kousek. Protože však byla zamilovaná až po uši, přehlížela to.

Zaspala a nestihla se namalovat, to se stalo osudným

Myslela na Jindru dnem, i nocí. A právě díky jedné takové noci, kdy nemohla spát a přemýšlela nad svou láskou, druhý den ráno zaspala do školy. Nechtěla přijít pozdě na začátek vyučování, protože by jí za to rodiče vyhubovali, tak se vykašlala na líčení. Oblékla na sebe první věc, kterou našla ve skříni, rychle si jen umyla zuby, svázala vlasy do ledabylého copu a vyrazila. Vyučování stihla na čas, ale když ale viděla výraz v obličeji Jindry, úplně se lekla.

Jindra ji stihl zesměšnit ještě, než přišel učitel do třídy

Jindra se tvářil úplně zděšeně. Před celou třídou ji vynadal, jak to vypadá, kde má make-up a nějaké cool šaty. S někým takovým, kdo mu dělá ostudu, nebude. Vmetl ji do obličeje, že mu nikdy nedošlo, jak obyčejně bez líčení a dobrého oblečení vypadá a už o ni nemá zájem. V celé třídě nastalo hrobové ticho. Než se Mia zmohla na jakoukoliv reakci, přišel učitel. Byla z toho však tak zdrcená, že v polovině hodiny se vymluvila na nevolnost a odešla domů.

Mii došlo, jak je Jindra povrchní

Celý den čekala na zprávu od Jindry, protože doufala, že to byl jen zlý sen, ale nic takového se nestalo. Jindra zlomil Mii srdce. Další dny se na ni ve škole ani nepodíval. Po pár dnech jí došlo, jak je Jindra povrchní. Vůbec se mu nejednalo o ni samotnou, ale chtěl se chlubit jen její krásou před svými kamarády. Takového kluka Mia ve svém životě nepotřebovala. Cítila pořád velké zklamání, ale dobře si uvědomovala, že je spousta lepších kluků než Jindra. Mia ubrala na vylepšování svého zevnějšku, protože tentokrát chce kluka, který jí bude milovat proto, jaká je a ne proto, jak vypadá.

Autor: Lenka Svobodová
zavřít reklamu