Líčení jako ze salonu… Jak dosáhnout skvělého kouřového líčení tě naučíme krok za krokem.

Výrazné kouřové líčení i jemné vystínované barvy vypadají úchvatně. Hodí se spíše na party a ne do školy, ale když se ho naučíš, zazáříš. Důležitá je přesnost a trpělivost. Podle našeho návodu zvládneš kouřové líčení během chvilky.


Základem jsou tenké oční linky

Nanést přesně oční linky to chce hodně cviku, ten naštěstí v tomto případě nepotřebuješ, protože linky stejně budeš roztírat štětcem do ztracena. Černou tužkou na oči si nakresli tenkou linku podél horních i spodních řas. Když ti ruka ujede, nic se neděje. Jen dej pozor, aby linka byla opravdu tenká.

Vyber si oční stíny a jde se na to

Práce se stíny je hodně důležitá. Zvol si takové oční stíny, které budou na jedné paletce a budou se tedy k sobě barevně hodit. Pro snadnější práci si pořiď takové, které budou označené i čísly. Pomůže ti to zorientovat se v tom, kterou s barev máš použít a to ve správném pořadí. Obecně platí, že se začíná tím nejtmavším odstínem. Na kouřové líčení používej vždycky výhradně štěteček na oční stíny, houbičkový aplikátor se na tento styl líčení nehodí.

Se štětečkem se ti bude daleko lépe pracovat. V první kroku musíš smísit linky s tmavým odstínem a rozetřít je do ztracena směrem k hornímu záhybu víčka. Spodní linky také rozetři. Do vnitřních koutků očí pak nanášej světlé odstíny a opět se snaž, aby stíny netvořily okraje, ale byly rozetřeny jakoby do ztracena.

Konečné úpravy pro lepší efekt

Všechno umocní řasenka. Tu nanes klidně i ve více vrstvách na horní a spodní řasy. Řasenka by měla být černá a výrazná pro co nejlepší výrazný efekt. Na závěr opatrně pomocí štětce na pudr opraš kousky stínů, které většinou ulpí pod očima. Nedokonalosti na pleti zakryj korektorem a pro matný efekt tvář lehce přepudruj. K výraznému líčení očí se nehodí až příliš výrazné rtěnky, takže sáhni spíše po balzámu na rty nebo tělovém odstínu lesku na rty.

A je hotovo. Skvělé kouřové líčení zvládneš hravě.

Autor: Michaela R.
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

CarsMag.cz - aktuálně čte 29 lidí
GirlWorld.cz - aktuálně čte 48 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 41 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 15 lidí
SFDB.cz magazín - aktuálně čte 29 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 41 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 32 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 29 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 12 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 12 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 48 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 32 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 12 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 49 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 32 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 49 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 12 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 15 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 48 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 49 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 15 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 32 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 29 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 31 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 48 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 32 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 29 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 31 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 29 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 48 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 29 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 29 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 41 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 29 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 29 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 31 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 31 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 15 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 49 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 49 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 15 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 12 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 41 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 31 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 41 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.