Láska přes internet. Může vydržet? A na co si dát pozor?

Osobní setkání je ten nejlepší způsob, jak poznat kluka tvých snů. Dnes ale není nic neobvyklého poznat lásku i online, sociální sítě k tomu doslova svádějí. Vždyť si můžeš psát s kýmkoliv a poznáš tak daleko více lidí. Našel se mezi nimi milý a pěkný kluk, do kterého jsi blázen? Nenech se svými emocemi moc unést a raději buď opatrná.

Internet má své nástrahy

Nejprve ti možná okomentoval nějaký příspěvek, viděl tvé fotky a pak napsal. Teď si píšete už nějakou dobu a ty máš pocit, že je to te nejlepší a nejúžasnější kluk na světě. Ovšem pozor. Na internetu může být kdokoliv kýmkoliv a tak se hned nenech unést okamžikem. Taková láska přes internet nemusí vyjít hned na první pokus. Především nikam nenahrávej své odvážnější snímky nebo videa. Nemůžeš vědět, jestli jich náhodou nezneužije. Nejprve se musíte více poznat.

Osobní setkání ti prozradí mnohé

Píšete si už nějakou dobu a ty si myslíš, že si skvěle rozumíte? Pak navrhni osobní setkání. Člověka vždy nejlépe poznáš, až když ho uvidíš tváří v tvář. Sejděte se na veřejném místě, aby si měla jistotu, že tě jen nechce někam vylákat. Všechno, co je ti podezřelé se snaž si ověřit nebo na setkání, vem s sebou klidně i kamarádku. Jistota je jistota. I když jste od sebe vzdálení, pokud mu na tobě záleží, určitě za tebou rád přijede.

A co teď?

Po osobním setkání už si o člověku uděláš lepší obrázek. Vyhovuje ti? Chceš v tom pokračovat? Tak směle do toho. I láska, kterou jsi poznala přes internet může vydržet na dlouho. Jen to bude jistě těžší, zvláště pokud vás dělí velká vzdálenost. Ale i psát si s někým jen tak má své kouzlo, nemyslíš? Budete si vzácnější a na každé vaše setkání se budete o to víc těšit. A kdo ví, možná se jednou i vezmete. I to se stává. Pokud jsi si jistá, že tohle chceš, musíš ve vztahu vydržet a jít si tvrdě za svým.

Hodně štěstí!

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT