Lada (16): Když jsme s kamarádkou zjistily, kdo s námi flirtoval na internetové seznamce, udělalo se nám zle

S kamarádkou Zuzkou jsme se nedávno přihlásily na jednu seznamku. Chtěly jsme se jen pobavit a zkrátit si tak volné chvíle. Měla to být zábava – a také byla, ale jen do doby, než nám došlo, s kým.

Prázdniny se nám letos protáhly, a tak už v době koronaviru jsme se s mou nejlepší kamarádkou Zuzkou začaly docela nudit. Pak nás napadlo, že bychom se mohly přihlásit a nějakou seznamku a s někým si dopisovat. Měla to být zábava, nikoho jsme vážně nehledaly. Přihlásily jsme se na seznamku pro mladé lidi, ale našlo se tam i pár starších kluků nebo dokonce mužů. Pro svůj profil jsme použily fotku staženou z internetu, hezky jsme ji upravily, ale pořád nám bylo jen šestnáct let.

Našel si nás starší muž, už mu bylo čtyřicet a psal, že chce poznat mladou holku, protože má rád mladé masíčko. Ujišťoval se stále dokola, že naší dívce je skutečně šestnáct let a psal si s námi hodně detailně o sexu a o tom, co právě dělá.

Byla to zábava

Pro nás to byla vážně zábava, i když někdy nám konverzace přišla docela nechutná, pořád jsme pokračovaly v dopisování se záhadným mužem s přezdívkou Hans007. Že to může být odvozeno od jména Honza, nám samozřejmě došlo. Po nějakém jsme našeho Hanse požádaly o fotografii, on však nechtěl odhalit tvář a poslal nám fotku svého těla v prádle. V tom nám oběma spadla brada.

Bože, vždyť to je tvůj otec

Poté, co jsme otevřely fotku, zůstaly jsme jako opařené. Ihned mi došlo, že na fotce je postava Zuzčina otce, protože se fotil u nich v obýváku. Zuzka to samozřejmě také poznala. Fotku jsme po pár minutách smazaly a ihned zrušily i svůj účet na seznamce. Je mi hrozně líto Zuzky, že musela celou dobu číst ty oplzlosti, které nepsal nikdo cizí, ale její vlastní táta, který takto v podstatě podvádí její mamku.

Jí bychom to chtěly říct, ale to nemůžeme. Kdyby se dozvěděla, že se bavíme tímto způsobem, asi by nám mobily rodiče zabavili na hodně dlouhou dobu.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu