Kouzlení s kamarádkou – přivolejte si k sobě lásku a štěstí pomocí magie

I když vypadáte skvěle, oblékáte se i líčíte podle těch nejnovějších trendů – nikdo vám nezaručí, že se na vás kluci budou lepit jako vosy na bonbón. Štěstí i lásce se zkrátka někdy musí jít naproti – zkuste k tomu využít staletími ověřené magické rituály.

Pravidla magie, která by se neměla porušovat

Pokud se rozhodnete magii ve svůj prospěch využít, musíte na to jít opatrně. Ani s bílou dobrou magií totiž není radno si zahrávat. Co se týče lásky, myslete na to, že přivolat si lásku svého idola, který už je zamilovaný do někoho jiného vám žádné štěstí nepřinese. Kouzlo by se mohlo obrátit proti vám. I když se dočkáte krátkodobého úspěchu – pamatujte, že všechno zlé co způsobíte kouzlením někomu druhému, se vám jednou vrátí zpět a to několika násobně. To je zákon magie.

Magie potřebuje také svůj čas – ten správný čas. Není úplně jedno, kdy se rozhodnete kouzlo vykonat, musíte si počkat na vhodnou dobu. Nejlepší dobou pro vykonávání milostných rituálů a kouzel je pátek. Tento den totiž patří Venuši, ochránkyni vztahů – jak přátelských, tak těch mileneckých. Pro ještě intenzivnější účinek se můžete řídit také fázemi měsíce, který má velký vliv na lidskou psychiku. Ideální je páteční úplněk nebo doba, kdy je měsíc ve fázi dorůstání. Každý rituál nebo kouzlo se musí provádět zásadně až po západu slunce.

Jak si přivolat lásku?

Pro toto staré anglické kouzlo, které pomůže s přivoláním vysněného chlapa potřebujete:

  • růžovou svíčku
  • špendlík
  • proužek papíru
  • červenou, zelenou a bílou stuhu
  • kousek vrbového dřeva.

Postupujte následovně:

Vybavte si podobu svého vysněného prince a dejte mu magické jméno. To vyryjte špendlíkem do svíčky. Své jméno pak napište na proužek papíru, omotejte ho stuhami a celou dobu přitom myslete na svou tajnou lásku. Vystavte svíčku, dřevo i papír zabalený ve stuhách měsíčnímu světlu a požádejte Venuši, aby předmětům požehnala. Svíčku pak postavte a zapalte ji. Plně se soustřeďte na plamen hořící svíčky a představujte si sebe a svou lásku jak se šťastní držíte za ruce.

Omotejte stuhy s papírem okolo dřeva, ve stejný moment musí svíčka spalovat vyryté magické jméno. Kapajícím voskem pak zapečeťte a uchyťte oba konce stuhy k dřevu. To mějte potom při sobě celou noc. Na druhý den stuhy rozpleťte. Tím osvobodíte kouzlo a přivoláte si lásku.

K přivolání lásky a štěstí uvažte uzly

Uzlová magie spočívá ve vázání uzlů na provaze – provazy a provázky musí být jen z přírodních materiálů. Provaz, na kterém uzly uvážete, představuje energii, sílu a magii. Do vytvářeného uzlu vkládáte své přání a zavázáním uzlu svazujete sílu, své přání a sami sebe dohromady. Pokud chcete přivolat štěstí a lásku, připravte si červenou bavlnku a růžovou svíčku – růžová svíčka představuje romantickou lásku.

Až bude úplněk, někam si tiše sedněte, zapalte svíčku, a co nejpřesněji si představte pocit zamilovanosti a štěstí. Snažte se pocity co nejvíce cítit. Pak zavažte na bavlnce uzel, svíčku sfoukněte a uzel zakápněte jejím voskem. Poté ho noste pořád při sobě – třeba v kapse. Účinek kouzla by se do novoluní měl dostavit.

V magické síly musíte především pevně věřit – pak uvidíte, že skutečně fungují. Vyzkoušíte to také? Dejte nám vědět, jak to fungovalo!

 

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT