Kdo nezná Tik Tok, jako by nežil. Reese Witherspoon a Jimm Fallo už jej používají

Tato sociální aplikace, která uchvátila miliony dětí a dospívajících po celém světě, je postavená na natočení krátkého videa. Lidé z celého světa mohou sdílet svá videa – a někdy je opravdu na co koukat. Této aplikaci podlehly i mnohé celebrity. Příspěvky přidává například Reese Witherspoon nebo Jimmy Fallon.

Co je tedy ve skutečnosti Tik Tok?

Je to čínská aplikace, kam lidé sdílejí svá videa. Tato videa jsou omezena na 15 sekund, ale uživatelé Tik Toku je v aplikaci mohou přímo natáčet nebo různě upravovat. Pro úpravu videí zde mají možnost používat různé filtry, animace či speciální efekty. Tato aplikace byla vyvinuta jak pro Android, tak pro iOS, aby uspokojila všechny uživatele mobilních aplikací.

Proč vznikla aplikace Tik Tok?

Tik Tok je nový druh zábavy, když už jsi unavená z Facebooku, Instagramu či jiných sociálních stránek. Původní plán, proč byl Tik Tok vymyšlen, bylo spojit sílu umělé inteligence s růstem mobilního internetu. Umělou inteligenci zde můžeš chápat například při rozpoznání obličeje při použití filtrů. Díky tomu jen za minulý rok začalo tuto aplikaci využívat před 400 milionů uživatelů.

Tik Tok používají také celebrity

Tuto aplikaci nepoužívají jen tví vrstevníci, ale také celebrity. Například oscarová herečka Reese Witherspoon. V nedávném příspěvku, který zveřejnila na Instagramu, prosí svého patnáctiletého syna, aby ji naučil pracovat s Tik Tokem. Moc se mu do toho nechtělo, přišlo mu to trapné, ale nakonec se přece jen pokusil. Zda úspěšně, či neúspěšně, ukáže čas.

Nikdy nesdílej žádná intimní videa či fotky, osobní informace nebo aktuální polohu, kde se nacházíš.

Tik Tok je sociální médium, bez kterého se neobejdeš ani ty. Nainstaluj si aplikaci do mobilu a začni se bavit videi, které tam najdeš. Nebo rovnou nějaké natoč sama.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu