Jolana (17): Poslala jsem příteli svou nahatou fotku, když jsme se rozešli, zveřejnil ji na Instagramu

Jolana byla zamilovaná do svého přítele a nechala se přesvědčit, aby mu poslala svou nahou fotku. Když se rozešli, pomstil se jí tím, že tento snímek zveřejnil na Instagramu. Zamaskoval sice její intimní partie, ale Jolana si přišla zostuzená a ponížená.

Tento článek vychází ze zaslaného textu od naší milé čtenářky. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Jolana Frantovi důvěřovala

Jolana a Franta spolu sice nechodili dlouho, ale i tak se nechala přesvědčit, a poslala mu svou nahatou fotku. V ten moment jí na tom nepřišlo nic divného a brala to jako srandu. Franta slíbil, že ji nikdy nikomu neukáže. Neměla důvod mu nevěřit. Byl to milý kluk s modrýma očima, do kterého byla zamilovaná a předpokládala, že spolu zůstanou navždy. Jejich lásce slepě věřila.

Brzo se začali hádat, a nakonec se rozešli úplně

Láska však dlouho nevydržela. Po pár dnech se spolu začali hádat kvůli každé maličkosti. Franta na ni začal žárlit. Vadilo mu, že je společenská a nechtěl, ať se baví s jinými kluky. Nakonec se při jedné velké hádce rozešli, když ji Franta vyčítal, že se věnuje víc svým kamarádkám než jemu, a určitě se za zády schází s někým jiným.Jolana těchto výčitek, které vůbec nebyly pravdivé, začala mít dost a s Frantou vztah ukončila.

Franta se Jolaně pomstil

Ve vzteku ho zablokovala v telefonu i na všech sociálních sítích, aby ji nemohl kontaktovat. Ještě ten večer ji však kontaktovala kamarádka, zda ji nevadí, že Franta dal na Instagram její fotku, kde má jen zakryté intimní partie, ale jinak je na ni nahá. V Jolaně by se krve nedořezalo. Okamžitě si vzpomněla na ten obrázek, který mu posílala před pár dny. Také na slib, který ji dal, ale evidentně nedodržel. Alespoň že ji zakryl prsa a rozkrok.

Nakonec fotografii z Instagramu vymazal

Jolana proklínala sama sebe. Odblokovala si jeho telefonní číslo, aby mu zavolala a požádala ho o stažení nevhodné fotografie. Franta s tím souhlasil, ale musela ho odprosit za své chování k němu. Jolana si připadala neskutečně ponížená. Po této události proplakala celou noc. Naštěstí alespoň věděla, že fotografie už po internetu nekoluje, ale došlo ji, že si ji mohl kdokoliv stáhnout, a to jí děsilo.

Přečti si náš článek o tom, jaké dopady může mít sdílení nahých fotek na internetu.

Měla pocit, že to všichni vědí

Když šla Jolana druhý den do školy, připadala si jako zpráskaný pes. Měla pocit, jako by se na ni všichni koukali a za zády ji pomlouvali. Nevěděla, kdo všechno to viděl a ví o tom, ale měla pocit, že všichni. Takové ponížení a hanbu ještě nikdy nezažila. Ještě několik dní potom Jolana po nocích brečela do polštáře. Vyčítat to však mohla jen sama sobě, že byla tak nezodpovědná a něco takového dopustila.

Jolana už nyní ví, že takovou hloupost už nikdy víc neudělá a rozhodně už nebude důvěřovat žádnému klukovi, nebo alespoň hned ze začátku ne.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT