Jaké vzory se letos v létě nosí?

Chcete si oživit svůj stávající šatník něčím pestrým? Pak sáhněte po vzorech. I když jsou vzory někomu proti gustu, pravdou je, že letos by se jimi měly oživit šatníky. Otázka ale zní, jaké vzory se letos v létě budou nosit? Pro odpověď nemusíte chodit daleko, vybrali jsme vzory, které jsou letos nadmíru in.

Sáhněte po retro puntících

Jaký vzor specifikuje retro styl? Jsou to puntíky! Puntíky jsou v současné době poměrně oblíbené, najdete je na každém kousku oblečení. A puntíky jsou také vzor, který se letos v létě bude nosit. Doporučujeme sáhnout hlavně po plavkách, které nesou tento retro motiv. Pokud budou plavky až do pasu a s volánky, pak máte unikátní kousek, se kterým uděláte velkou parádu. Kromě puntíkovaných plavek doporučujeme mít v šatníku i šaty posázené puntíky, nejlépe červené s bílými puntíky.

Zvířecí vzory, na scénu!

Aktuálně jsou moderní také zvířecí vzory, které se po letech opět ozvaly. Zvířecí vzory mějte na botách, na kabátu i na halence. Opatrně je však kombinujte, ideálně je kombinujte s jednobarevnými kousky, ať nepůsobíte až příliš výrazně a outfit ať nepůsobí zmateně.

Miniatury jsou stále in

V současné době nenajdete v obchodech halenku nebo kalhoty, které by byly čisté, jednobarevné. Dnes jsou jak kalhoty, tak i halenky posázené drobným miniaturním vzorem. Na halenkách jsou třeba miniaturní ptáčci nebo kytičky, na kalhotách najdeme zase miniaturní křížky. Miniatur se však nebojte, jedná se o stylovou záležitost.

Proužky nestárnou

Proužky jsou vzor, který snad nikdy nezestárne. V současné době se proužky ve velkém dostávají také na mikiny, kde tvoří dominantu. Opatrně však na to, jak široké proužky jsou a jakým směrem vedou. Široké vodorovné proužky mohou dámskou postavu opticky rozšířit, stejně tak si dejte pozor na vodorovné proužky, kterých není na kousku oblečení moc, které tedy mezi sebou mají viditelnou mezeru.

Autor: Katka Procházková
Tagy: , ,
ZAVŘÍT