Jaké situace zocelí váš vztah?

Přidat na Seznam.cz

Každý vztah si musí projít hádkami, jen potom bude pevnější. Hádky ve vztahu jsou zcela běžné, dokonce jsou prospěšné. Je lepší, když se dva hádají více či když nesrovnalosti řeší tehdy, kdy je řešit mají, když nad problémy nemávnou rukou a neodloží je na později. Pokud dva odkládají problémy neustále na později, znamená to, že jednoho dne všechno vyplyne na povrch a bouchne to v jednu atomovou smršť, která může vztah naprosto zničit. Pokud však je vztah pevný, ani taková obrovská hádka ho nemůže zničit. Víte, jaké chvíle vztah zocelují?


Vztah na dálku

Říká se, že vztahy na dálku nefungují. Jsou to však zkoušky, které mohou naprosto zocelit vztah. Vztah na dálku může trvat jen pár měsíců, ale i pár měsíců může být zásadních. Když se tedy vaše drahá polovička touží odstěhovat a vy s ní nemůžete jít, nerozcházejte se. Takové odloučení váš vztah může buď zlomit, nebo velice posílit.

Stěhování

Když se dva chtějí k sobě nastěhovat, je to obrovská zkouška ohněm. Najednou jsou vystaveni každodenním náladám, jsou spolu takřka neustále. Během společného života se musí naučit kompromisům, musí se učit jeden od druhého a vycházet si vstříc. Když bude společné soužití fungovat, pak spolu pár vydrží už navždycky.

Finační problémy

Finanční problémy buď pár rozhádají a rozdělí, nebo ho naopak velice posílí. Nedostatek peněz odhaluje charakter stejně jako velké množství finančních prostředků. Během finanční tísně je třeba se uskromnit, není možné rozhazovat. Najednou se dva lidé na sobě stanou závislými, taková situace často budí velké hádky.

Nemoc

Stejně tak těžkou situací, která může zocelit vztah, je nemoc. Nemluvíme jen o obyčejné rýmě, ale mluvíme o závažné chorobě, která může člověka potkat. Infekční choroby nebo závažné choroby typu rakoviny mohou vztah velice, velice zocelit. Dva lidé pak po prodělání takové nemoci nejsou už nikdy stejní a najednou si váží jeden druhého více. A nebo naopak to nezvládají a rozejdou se.

Autor: Katka P.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.