Jaké bundičky se letos v létě nosí?

Přidat na Seznam.cz

Pokud jste si mysleli, že k létu nepatří bundičky, tak jste se spletli. Vždyť si vzpomeňte na chladné letní večery, během kterých se vám hodí mít kolem ramen příjemnou zahřívající bundičku. Stejně tak si vzpomeňte na romantické plavby na lodích, kde se také hodí mít po ruce příjemnou bundu. A co při cestě letadlem? I v takové chvíli je bunda nepostradatelná. Pakliže ještě takovou bundičku nemáte ve svém šatníku, nabízí se otázka, jakou si tedy máte pořídit. Přece jen i v létě je bundiček na trhu habaděj, pro jakou se rozhodnete vy?

Ať už vás čeká cesta letadlem nebo plavba na lodi, nepodceňujte to a bundičku si vezměte s sebou. Poradíme vám, jak bundičky se nyní nosí a na jaké se rozhodně vyplatí vsadit si během léta. Po jiných ani nekoukejte, se zmíněnými bundičkami stejně uděláte největší parádu!


Sportovní bundičky

Pokud toužíte po pohodlné bundě, která vám navíc perfektně padne, doporučujeme investovat do sportovní bundičky, která bude z šusťákového materiálu. Právě takové sportovní kousky jsou dnes in a právě takové šusťákové kousky se nosí nejen na sportování, ale rozhodně i na běžné nošení.

Bundičky ze saténového materiálu

Satén jako takový je velice lehký materiál, ovšem zahřeje. To potvrdí jistě nejedna žena. Pokud sháníte bundičku, rozhodně sáhněte po takové, která ze saténového materiálu vyrobená bude. Saténové bundičky jsou skvělou volbou, se kterou oslníte nejednu polovičku.

Džínové bundičky s potiskem na zádech

Džínové bundy jsou jednoznačně hitem letošní letní sezony. Sice zahřejí, ale také příjemně ochladí. Navíc denim jako takový – to je zkrátka moderní materiál, ze kterého můžete nosit cokoli a nikdy nebudete out. Vypíchněme však džínové bundičky, které mají potisk na zádech. Právě takové elegantní, jiné kousky jsou doslova dech beroucí.

Pokud nejste milovníkem potisků na zádech, doporučujeme investovat spíše do bundiček pastelových barev. I ty jsou pro letošní léto typické.

Autor: Lenka S.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.