Jak zhubnout za měsíc?

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín GirlWorld.cz na hlavní stránku seznam.cz
Jak zhubnout za měsíc?(zdroj pixabay.com)

Pokud jste nestihli do plavek zhubnout tolik, kolik jste chtěli, nezoufejte. Nikde se přece nepíše, že s příchodem léta musíte přestat hubnout, o snížení váhy se můžete snažit i během léta. Koupaliště budou otevřená ještě dlouhé měsíce, proto se pokuste zhubnout třeba za jeden jediný měsíc. Že to nejde? Ale jde! Jenom to chce osvojit si několik triků a tipů, které vám přinášíme.

Boj za štíhlou postavou vzdala s příchodem června nejedna žena. Zkrátka si řekly, že když už je léto, tak to nemá cenu. Jenže má! Opravdu se nikde nepíše, že s hubnutím se přestává hned, co začne silně svítit sluníčko. Kdepak! S hubnutím se začíná tehdy, kdy si to nastavíte v hlavě. Pak už jen třeba dodržovat níže uvedené tipy a rady, jak na to.


Hlídejte si kalorie

Z osmdesáti procent to je jenom o stravě. Neříkáme, abyste z ničeho nic přešli na zdravou stravu. Stačí, když omezíte to, co konzumujete. Místo tří zmrzlin denně si dejte jednu vodovou, která má méně kalorií než čokoládová zmrzlina. Hlídejte si kalorie. K tomu vám může dopomoct celá řada aplikací, které jsou k tomu účelu zřízeny. Méně kalorií rovná se úspěšné zhubnutí.

Vyhoďte z jídelníčku bílý cukr

Z vašeho života by měl naprosto zmizet bílý cukr, pokud tedy chcete během jednoho měsíce zhubnout. Odborníci doporučují konzumovat větší množství sacharidů jenom po fyzické zátěži či po cvičení, aby se tělo hodilo do kupy po provedené aktivitě.

Začněte konzumovat více ovoce a zeleniny

Úspěch tkví také v ovoci a zelenině. Doporučujeme jíst hlavně více listové zelené zeleniny, jako je špenát nebo brokolice či hlávkový salát, kromě toho je doporučováno konzumovat i větší množství plodů s obsahem vlákniny, jako jsou banány, jablka nebo pomeranče. Také se hodně vlákniny skrývá v hruškách, které aktuálně rostou na zahrádce nejednoho z nás.

Autor: Lenka S.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín GirlWorld.cz na hlavní stránku Seznam.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat