Jak se daří One Direction? Pohled na sólové dráhy miláčků Anglie

One Direction vládli světu od roku 2010, kdy byli zformováni do skupiny v anglické pěvecké soutěži X-Factor. Od tohoto okamžiku si získali pozornost nejen celé Británie, ale také Evropy a postupně i Ameriky.

Vydali řadu alb, měli tři světová turné a stihli natočit dva dokumentární filmy. V roce 2015 ale skupinu nečekaně opustil Zayn Malik a o pár měsíců později ohlásil zbytek formace pauzu na původních 18 měsíců. Kde jsou ale kluci dnes?

Zayn chystá třetí album

Ze skupiny odešel se slovy, že chce být normální kluk. Netrvalo to ale tak dlouho a Zayn vypustil do světa písničku Pillowtalk, která jej raketově vystřelila na vrcholy amerických žebříčků. V roce 2016 vydal album Mind Of Mine a o dva roky později druhý kousek s názvem Icarus Falls.

Už několik let tvoří pár s americkou modelkou Gigi Hadid a letos v září se jim dokonce narodila společná dcerka! Šušká se, že se pár dokonce tajně zasnoubil. Před pár týdny také vypustil ven novou písničku s názvem Better a je jisté, že další album už je na cestě!

Niall to vzal po hlavě

Jako první z čtyřčlenné formace vypustil svůj sólový počin s názvem This Town, a to v roce 2016. Během dalšího roku vydal dva nadcházející singly, které se uchytily po celém světě, jako například letní klasika Slow Hands! O rok později obdařil svět svým albumem Flicker, který s sebou nesl i světové turné a dokument.

Letos přišel s druhou novinkou s názvem Heartbreak Weather. Niall ovšem není jen nadaný zpěvák, ale také golfista! A neposlední řadě model! Spolupracoval například se značkou Omega. Podle současných zdrojů by měl být Niall single, takže nezoufej! Ještě pořád máš šanci!

Liam je král online koncertů

Do sólo dráhy se pustil až jako poslední, ale bezpochyby se vyplatilo čekat. Singl Strip That Down ovládl rádia po celém světě. V roce 2017 se ale také stal otcem malého Beara, kterého má s britskou zpěvačkou Cheryl. V dnešní velice komplikované době korony se soustředí převážně na online tvorbu a organizuje takzvané LP Act Show, kde lidem přináší koncerty ve streamované formě.

Nutno říct, že celkový výdělek putuje všem z jeho tour teamu, kteří během korony přišli o práci. Další show chystá už tenhle Halloween, a to dokonce se samotným Tomem Feltonem alias Dracem Malfoyem z Harryho Pottera!

S Louisem se život nemazal

On a Liam patřili mezi ty, kteří se do sólo drah zrovna dvakrát nehrnuli. Louis svůj první track vydal v prosinci 2016, a to na počest jeho maminky, která v té době prohrála bitvu s leukémií a zanechala za sebou Louise a jeho 6 sourozenců. Aby toho nebylo málo, přišla druhá rána loni na jaře, kdy Louis přišel o svou teprve osmnáctiletou sestru Félicité.

Ze ztráty svojí maminky se vyzpíval i v dojemné písni Two Of Us. Jeho život ale má i svá pozitiva! V roce 2016 se mu narodil syn Freddie a letos v lednu dokonce vydal své debutové album! Louis také podporuje nejednu nadaci a pomáhá všude, kde se dá. Je to kluk se zlatým srdcem!

Harry se vydal na hereckou dráhu

Od ohlášení skupinové pauzy mlčel až do roku 2017, kdy vydal album pojmenované Harry Styles, které z něj udělalo celosvětovou senzaci, stejně jako válečný film Dunkirk z téhož samého roku. Harryho talent se tak zas a znovu potvrdil. V roce 2018 vyrazil na světové turné, přičemž část z výdělku každého jednoho lístku putovala do nadací daných zemí.

O rok později zazářil na slavné Met Gala, stal se ambasadorem značky Gucci a v roce 2019 přišel s druhým albem Fine Line. Určitě si už slyšela chytlavé tóny Watermelon Sugar! Ten kluk má jednoduše talent na všechno! Mimoto také aktivně podporuje hnutí Black Lives Matter a také LGBT komunitu a bojuje proti genderovým stereotypům!

Aby toho nebylo málo, příští rok se ti představí nejen v pražské O2 aréně, ale také na plátně, protože si zahraje roli v americkém psychologickém thrilleru Don’t Worry Darling. Harry je zkrátka mistr všeho!

Zdroje: telltalesonline.com, planetradio.co.uk | foto: Wikimedia, CC

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT