Jak poznat, že mu na vás už nezáleží? Přinášíme několik znamení

Máte pocit, že se o vás partner nezajímá? Že o vás už nemá zájem? Možná je to jenom pocit, ale možná taky ne. V případě, že máte pocit, že se o vás partner nezajímá, přinášíme vám několik znamení, která vám to potvrdí nebo naopak vyvrátí. Vztahy jsou zkrátka velice komplikované, je dobré vědět, jak na to jste.

Jak již bylo zmíněno, vztahy jsou komplikované a někdy i těžké. Budování hlavně pevných vztahů není nic snadného, bohužel. V každém vztahu by měla ona i on číst mezi řádky. Je důležité poznat, jestli někomu na vás záleží nebo naopak nezáleží. V případě, že máte pocit, že druhému na vás nezáleží, níže uvedená znamení vám vaši domněnku buď vyvrátí, nebo naopak potvrdí.

Nedbá o sebe

Pokud muž o sebe přestává dbát hlavně ve vaší společnosti, prakticky vám dává najevo, že se s ním máte rozejít, protože on to říct nedokáže. V případě, že v minulosti o sebe pečoval a staral se o sebe, ovšem nyní to nedělá, na vině může být i to, že se nechce o sebe starat, když je s vámi, chce vás odpuzovat a odrazovat.

Nemá zájem o sex

Kdy jste se naposled milovali? Je to dlouhá doba? Partner o vás nejeví zájem, nejeví zájem o sex s vámi? Pak to může být další znamení, že o vás nejeví zájem a že už s vámi nechce být. Raději s ním netravte společný čas, travte ho s někým, kdo vám za to stojí a kdo si bude vážit času stráveného s vámi.

Když nikdy sám nezavolá a ani nenapíše

Musíte neustále volat vy a psát také vy? Vaše drahá polovička vám nezavolá a ani nenapíše? Pak pravděpodobně opět o vás už nejeví zájem a opět bude lepší to skoncovat, než utrpíte větší ránu tak, že se on rozejde s vámi.

Autor: Lenka Svobodová
Tagy:
ZAVŘÍT