Jak poznat, jestli se mu líbíš za pomoci Instagramu?

Instagram může být zajímavým prostředkem, jak se seznámit nebo sblížit s klukem, který se ti líbí. Fotky a komentáře jsou super na svádění, když víš jak je kreativně použít, aby si tě všiml. Flirtování pomocí Instagramu má několik nepsaný pravidel. Dej svému vysněnému klukovi o sobě vědět. A zjisti, jestli se mu taky líbíš.

Sdílej, co děláš a zaujmi ho svým profilem

Líbí se ti kluk z vedlejší třídy, znáte se z vidění, sledujete se na Instagramu a jiných sociálních sítích, ale netušíš, jestli sympatie, které máš ty, jsou i z druhé strany? Sdílej své fotky, co právě děláš a které věci máš ráda. Sleduj, jak na to reaguje.

Chceš zjistit, jestli se klukovi, který se ti líbí, taky zamlouváš? Tady jsou následující pravidla:

  1. Kouká na všechnu tvoji aktivitu na Instagramu. Pár minut po zveřejnění tvého příběhu si ho už prohlédl. Zkontroluj, kolik profilů sleduje. Pokud jich není moc, nejspíš sleduje všechny své přátelé, ale jestliže jich je hodně, musí tvůj profil hledat, aby se podíval co je u tebe nového.
  2. Je mezi prvními, kdo dá srdíčko tvému příspěvku. Jak je to možné? Instagram má algoritmus, který sleduje, jaké profily sleduješ nejčastěji, pak ti tyto profily ukazuje mezi prvními. Je to jasné, líbíš se mu.
  3. Komentuje tvé příspěvky. Nejen, že hlídá tvoje příspěvky, ale snaží se s tebou skrze ně komunikovat. Ještě stále si asi netroufl napsat ti soukromou zprávu.
  4. Když ho potkáš ve škole na chodbě nebo venku na ulici, už ví, co máš v plánu, nebo co jsi měla k obědu. Není to žádný věštec a nevykládá si karty. Prostě ví všechno, co jsi zveřejnila na Instagramu. Další důkaz, že se mu líbíš. Možná ti nedává srdíčka k příspěvkům, ani je nekomentuje, protože je stydlivý a nechce, aby to viděli ostatní.

Vaše náhodná setkání nemusejí být opravdu neúmyslná

Anketa: Máš Instagram?
Celkem hlasů: 110

Potkáte se každou chvíli tak trochu náhodou? Věř, že tohle žádná náhoda není. Můžeš si to vyzkoušet. Zkus týden nedávat na Instagram, kam jdeš, nebo co budeš dělat. Pak uvidíš, jestli ho stále budeš potkávat. Pokud ne, je to jasné znamení, že tě sleduje na sociální síti a snaží se vyhledávat tvou společnost i osobně. Tohle je snad největší důkaz toho, že se mu líbíš.

Pokud jsi poznala svého vysněného kluka alespoň v polovině věcí z tohoto článku, můžeš si gratulovat. Určitě jsi ho zaujala a líbíš se mu. Zkus mu napsat soukromou zprávu. Rozhodně ti odpoví.

Autor: Tereza Pospíšilová
ZAVŘÍT