Jak poznáš, že sis nevybrala dobrého přítele a měla bys od něho dát rychle ruce pryč?

Zamilovala ses do kluka, co se jeví jako naprosto dokonalý, ale přesto ti v hlavě bijí na poplach varovné zvonečky, že všechno není tak, jak se zdá?  Možná máš pravdu. Existuje totiž skupina kluků, od nichž by ses měla držet co nejdále, protože ti ublíží. Přečti si, ve kterých případech je lepší opustit ho hned.

Váš vztah postupuje velmi rychle

Někdy natrefíš na kluka, který jde na všechno moc rychle. Hned druhý den ti tvrdí, jak je do tebe zamilovaný a chce s tebou strávit zbytek života. Takové řeči používá jen ten, kdo chce především dostat tvé tělo a vůbec ho nezajímá, jaká ve skutečnosti jsi. Nemá potřebu si s tebou sáhodlouze psát nebo volat. Jednoduše ti velmi rychle nabídne, abyste se spolu viděli někde v soukromí, kde vás nebude nikdo rušit. Až však docílí toho, co chce, rychle tě vymění za někoho jiného.

Nechce se s tebou bavit o jeho soukromých záležitostech

Tvůj přítel ti tvrdí, že není na sociálních sítích? Nemá Facebook, Instagram, TikTok ani Twitter? Dávej si pozor. Všichni mají alespoň jednu sociální síť. Možná jen nechce, abys viděla, kolik holek sleduje a jakým způsobem se tam vyjadřuje. Nebo má rovnou více holek a takto chce předejít tomu, že na sebe navzájem nepřijdete. Pořádně si prověř u vašich společných přátel, zda to je tak, jak tvrdí. Pokud lže, rozhodně tají něco, co se ti nebude líbit.

Čtěte také: Miluješ ho, ale váš vztah tě ničí? Je nejvyšší čas ho opustit.

Jeho zážitky jsou až moc dobré a stále si od tebe půjčuje peníze

Tvůj přítel ti vypráví divoké příběhy ze svého života, které se snad nemohly stát ani v tom nejdivočejším snu? Existuje jednoduchý trik, jak zjistit, zda mluví pravdu. Zapamatuj si nějaký nepatrný detail z jeho vyprávění a za týden se na to přeptej. Lháři si vesměs nepamatují detaily svých tvrzení, a ty ho tak můžeš nečekaně překvapit a zjistit, jak moc ti lže. A pokud si takový člověk ještě v jednom kuse od tebe půjčuje peníze a nevrací, protože spolu chodíte, utíkej od něho.

 Pokud máš jakékoliv podezření, že tvůj přítel není takový, za jakého se vydává, nepřehlížej to – nebo budeš jednou velmi zklamaná. Každá lež má totiž krátké nohy.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT