Inspirujte se. Přinášíme tipy na stylové outfity se sandálky

Jelikož je léto typické svými vysokými teplotami, které panují, je třeba nosit takovou obuv, ve které vám bude příjemně, ve které vám nebude horko a ve které se vám nebude potit noha. V létě jsou tak tenisky sice oblíbené, ale zcela nvhodné. Raději doporučujeme zaměřit se na otevřenou obuv, v níž vám nebude horko a která bude zároveň velice pohodlná.

Po slovním spojením „otevřené boty“ si můžeme představit leccos. Můžeme si pod tímto představit třeba nazouváky, které jsou nyní velice stylové, ale také si pod tímto slvním spojením můžeme představit sandálky, které jsou typicky dámskou obuví vyjadřující něžnost a jemnost ženy. Sandálky dnes zakoupíte v mnoha, mnoha skvělých provedeních a podobách. Můžete si je navíc zakoupit i v několika různých barvách. Sáhnete po červených sandálcích s nižším podpatkem nebo vám učarují spíše hořčicově zbarvené sandálky s vysokým, kuželovitým podpatkem? Ať tak či onak, přinášíme vám inspiraci na několik outfitů, kde dominantou jsou právě tolikrát zmiňované sandálky.

Sandálky a šaty se špagetovými ramínky

Kromě sandálků jsou velice stylové šaty se špagetovými ramínky. Proč tedy tyto dva letní hity nezkombinovat? Doporučujeme zkombinovat sandálky s šaty se špagetovými ramínky, které doplníte o džínovou bundičku. K tomu kruhové náušnice (další trend letošního roku) a psaníčko do ruky. Takový outfit se hodí třeba na oslavy narozenin nebo třeba na letní svatby, kde budete hostem.

Sandálky a úzké džíny

Během léta však mohou přijít i dny, kdy nebude zrovna teplo. V takových dnech sáhnete raději po riflích než po sukních a šatech. Nemusíte si však zoufat, sandálky se dají krásně zkombinovat i s džíny. Džíny, ideálně úzké a klidně i jemně roztrhané, zkombinujte se sandálky, outfit pak doplňte o volnou, vzdušnou halenku a kabelku přes rameno. Pokud jsou letní dny chladnější, doplňte look ještě o delší vestu se zavazováním v pase.

Autor: Katka Procházková
ZAVŘÍT